Христина Асмус після розлучення з Гаріком Харламовим вразила публічним зізнанням: “Терпіти не можу”

Author name 22 December 2020 в 13:12

Поделитесь этой статьей

Крістіна Асмус
Крістіна Асмус

Відома російська актриса Христина Асмус зізналася, що останнім часом робота їй дається дуже нелегко.

Героїня нашої сьогоднішньої статті стала ведучою реаліті-шоу “Золото Геленджика”, де учасники змагаються за грошовий приз в кумедних і часто безглуздих випробуваннях. Працює вона разом з Тимуром Родрігезом та Іваном Охлобистіним, хоча точніше буде сказати — працювала, адже зйомки шоу вже завершилися.

Кристина Асмус
Христина Асмус

Раніше Христина розповідала, що знімальні зміни тривали по 20 годин на добу, але це ще не всі складнощі, з якими вона зіткнулася. За словами Асмус, їй було дуже важко звикнутися з нетиповим для себе образом:

“Коли я погоджувалася на роль ведучої в шоу “Золото Геленджика”, найголовнішою дилемою для мене був жанр. Мені подобалося все, окрім подачі. Найбільше я ненавиджу кривлятися! Просто терпіти не можу!”, — пише артистка у себе в Instagram.

Справа в тому, що від неї вимагали бути гучною і яскравою відповідно до божевільних декорацій, костюмів і такого ж парку атракціонів — основної локації проекту. Христина довго сперечалася з продюсерами і режисерами, але в підсумку вона все ж переступила через себе і зробила свою роботу так, як повинна була.

До слова, під час зйомок якраз проходив шлюборозлучний процес Асмус і Харламова після семи років у шлюбі. Про рішення розійтися зіркова пара повідомила у червні 2020-го.

Харламов и Асмус с дочкой
Харламов і Асмус з донькою

Пізніше в одному зі своїх інтерв’ю Гарік пояснив, що з часом їх почуття просто ослабли і вони не бачать сенсу триматися разом, якщо їх більше нічого не пов’язує, крім спільної дитини. Знаменитості виховують шестирічну дочку Анастасію та навіть після розлучення вони залишилися друзями.

Більше про інші зіркові розлучення 2020 року дивіться у відео:

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей