Дорофєєва похвалилася хазяйновитим чоловіком-альфонсом: Дантес готує сніданки для Наді навіть на Балі

Author name 8 Січня 2021 в 10:01

Поділитися статтею

Дантес і Дорофєєва
Дантес і Дорофєєва

Відома українська співачка Надя Дорофєєва з чоловіком влаштували собі зимові канікули на Балі, але навіть у відпустці Дантес готує коханій дружині сніданки.

Як і багато інших артистів, герої нашої сьогоднішньої статті вирішили втекти з вогкої України в теплі краї. Новий рік і Різдво вони зустріли на сонячному Балі, де милуються красивими пляжами і приймають сонячні ванни на березі моря. Туди вони вирушили разом з друзями — київськими рестораторами Мішею і Дашею Кацуріними.

Надя Дорофеева и Владимир Дантес на Бали
Надя Дорофєєва та Володимир Дантес на Балі

Звичайно, для своєї армії фанатів знамените подружжя регулярно публікує нові фото і відео з відпочинку в соціальних мережах. Так, у себе в Instagram-stories Надя показала свій добрий ранок — Дантес на кухні їх арендованої вілли готує їй на сніданок яєчню.

Скриншот из Инстаграм Нади Дорофеевой
Скріншот з Інстаграм Наді Дорофєєвої

Варто зазначити, що в рамках програми “Зірковий шлях” Володимир одного разу зізнався, що в їхній родині готує він, тоді як змусити піти на кухню екс-солістку групи “Время и Стекло” практично неможливо. Іноді чоловік Наді Дорофєєвої бурчить через це на дружину, проте, це ніяк не відбивається на їх коханні один до одного.

Володимир Дантес розповів здивував одкровеннями про особисте життя
Володимир Дантес

До речі, Дантеса багато хто сприймає, як альфонса. Більш того, у свій час він навіть вів жартівливий блог “для самостійних і сміливих чоловіків”, яких вважають підкаблучниками.

Дантес відповів на запитання шанувальників
Дантес і Дорофєєва

Втім, в інтерв’ю Раміні Есхакзай співак розповів, що насправді у них загальний сімейний бюджет, хоча на початку відносин дружина заробляла більше за нього і як чоловіка, це виводило його з себе. При цьому в їх парі питання про гроші не стояло ніколи, а сам себе Володимир альфонсом не вважає.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею