Лідія Таран взяла доньку Андрія Доманського та полетіла до Туреччини – їм і без нього непогано живеться

Author name 13 January 2021 в 15:01

Поделитесь этой статьей

Лідія Таран
Лідія Таран

Популярна ведуча Лідія Таран самостійно ростить і виховує 13-річну дочку Василину і вона відмінно почувають себе удвох.

Лідія Таран – одна з найуспішніших і високооплачуваних ведучих в Україні. Її новинні випуски завжди цікаві і дуже професійні.

Лідія заробляє достатньо багато, зуміла навіть в 2020 році перебратися у власний будинок, а також, їздити з донькою на дорогі курорти – і на море, і на гірські лижі, якими ведуча захоплюється. На новорічні канікули мама з донькою вирушили до Туреччини, але не на морські пляжі, а в гірську Кападокії.

Лідія Таран з донькою в Кападокії
Лідія Таран з донькою в Кападокії

За словами ведучої, вони мріяли покататися на повітряних кулях, які там запускають 220 днів в році. Але зараз їм не пощастило – через сильний вітер погода виявилася нельотну.

Лидия Таран в горах Кападокии
Лідія Таран в горах Кападокії
Василина Доманська в горах Кападокії
Василина Доманська в горах Кападокії

Мама і дочка нагулялась від душі, наскакався по горах в компанії друзів і зробили безліч красивих фото.

Лідія Таран
Лідія Таран

Гарну, молоду і розумну Лідію часто запитують, чому вона не виходить заміж. А жінка жартує, що їм з дочкою і вдвох добре.

Василина Доманська
Василина Доманська

Мало хто пам’ятає вже, що двоє відомих українських телеведучих – Андрій Доманський та Лідія Таран – колись перебували у відносинах, а зараз спілкування пари крутиться тільки навколо їхнього спільного дочки Василини. Зустрілися дві знаменитості на майданчику телеканалу «1+1», де Лідія роками працює в якості ведучої ТСН, а Доманський розпочав працювати після «Нового каналу». Нехай офіційним шлюбом їх спілкування і не закінчилося, дитина об’єднує двох зірок до сих пір.

Андрій Доманський Лідія Таран з маленькою Василиною
Андрій Доманський Лідія Таран з маленькою Василиною

Для Таран Василина стала першою вагітністю, а ось Андрія можна сміливо назвати багатодітним батьком – зараз він виховує в загальній сумі п’ятьох дітей, не включаючи першого сина нинішньої дружини Марини. Якраз заради нової коханої чоловік вирішив розлучитися з колегою, хоча кілька років цивільного шлюбу цілком можна було назвати щасливими. Зараз же Доманський справно платить неофіційні аліменти для дочки, а ще регулярно з нею зустрічається, щоб разом провести час.

Лідія Таран з донькою
Лідія Таран з донькою

Самому шоумену шкода, що у нього немає можливості жити з дівчинкою в одному будинку – але в інтерв’ю він не раз уточнював, що ніколи не став би судитися за неї з Таран і вважає її гарною матір’ю. Телеведуча в той же час розповідає, що її стиль виховання ніяк не можна назвати суворим. Вона спокійно ставиться до невисоким оцінками або до дитячої пустотливості, правда, намагається обмежувати час дочки в соціальних мережах – заради цього доводиться відбирати на ніч гаджети. Такий підхід вона рекомендує всім батькам підлітків, які зіткнулися з такою ж проблемою.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей