У 35 років стала мамою, а в 36 вдовою: хто вона – третя і остання любов Бориса Грачевского

Author name 15 Січня 2021 в 11:01

Поділитися статтею

Борис Грачевський і Катерина Білоцерківська
Борис Грачевський і Катерина Білоцерківська

Незмінний художній керівник “Єралашу ” Борис Грачевський помер 14 січня 2021 року у віці 71 рік від наслідків ураження легень вірусом Ковід-19.

Незадовго до смерті, 11 січня, чоловікові стало краще, його відключили від апарату ШВЛ і за словами дружини, він попросив принести його улюблений журавлинний компот.

Навіть в лікарні Борис Грачевський не втрачав бадьорості духу
Навіть в лікарні Борис Грачевський не втрачав бадьорості духу

А 13 січня стан погіршився, його дружина попросила всіх молитися за її чоловіка. Вранці 14-го його підключили до апарату ЕКМО, який насичує кров киснем. Але ввечері серце зупинилося і Борис Грачевський помер.

Тільки через кілька годин вражена дружина опублікувала траурний пост.

 ""

Катерина Білоцерківська – третя дружина Бориса Грачевського, у них різниця у віці 35 років. Одружилися вони в 2016 році, через 2 роки після розлучення з другою дружиною Ганною.

Друга дружина Анна

З Анною Грачевський Борис був одружений з 2010 по 2014 рік, тоді 61-річний чоловік одружився на 24-річній помічниці. У 2012 році у них народилася дочка Василина. Розлучення було скандальним, Борис звинувачував жінку в тому, що вона погана мати і на клуби витрачає більше часу, ніж на дитину. А Анна говорила, що він їй заблокував кар’єру і вимагав сидіти вдома. Проте, як батько він залишив трикімнатну квартиру і авто, а також виплачував великі аліменти.

Друга дружина Грачевского Анна і дочка Василина в 2020 році
Друга дружина Грачевського Анна і дочка Василина в 2020 році

Тепер Анна вже отримувати їх не буде. 9-річна Василина має право отримати третину з половини спадщини Грачевского.

Перша дружина Галина

З першою дружиною Грачевський зустрівся в 1970 році, відразу після армії. Разом вони прожили 35 років, в 1972 році народився син Максим, а в 1979 – дочка Ксенія. Саме Галина стала його музою і помічницею, зіграла ключову роль в його успіху.

Борис Грачевський і його перша дружина Галина
Борис Грачевський і його перша дружина Галина

Але в 2005 році з невідомих причин Грачевський пішов з дому, а потім з’ясувалося, що більшу частину майна він переписав на свою сестру. Дочка Ксенія так і не змогла пробачити батькові зради, а син через кілька років помирився з ним. Син і дочка від другого шлюбу повинні отримати по третині з половини спадщини батька.

Третя дружина Катерина

Катерину Білоцерківську, актрису театру за професією, Борис зустрів на одному з фестивалів, коли ще був одружений на Анні. Але зв’язок між ними зав’язалася вже після розлучення з юною дівчиною. Катерина і Грачевський таємно розписалися, зробили невелике свято у себе на дачі і поїхали в тривалу весільну подорож до Китаю.

Весільне фото Бориса Грачевского і Катерина Білоцерківської
Весільне фото Бориса Грачевского і Катерина Білоцерківської

Через рік у пари трапилася біда: у Бориса виявили меланому – рак шкіри. Йому довелося пережити курс хіміотерапії і дві складні операції. Хворобу вдалося перемогти, багато в чому завдяки старанням Катерини, її ретельному догляду за чоловіком.

Після лікування, в 2019 році, Грачевський на радощах влаштував ще одне весілля – пишне, на багато гостей, на березі Індійського океану. Навесні 2020 року, 8 квітня, у пари народився син Філіп.

Філіп Грачевський з батьком і мамою
Філіп Грачевський з батьком і мамою

Згідно з попереднім повідомленням адвокатів, третя дружина Катерина та її син отримає половину спадщини Грачевського, яке включає і ряд об’єктів нерухомості, і солідні банківські рахунки.

 

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею