Дружина Євгена Кошового присоромила його, натякнувши на зайву вагу: “А як ви їсте? “

Author name 1 Лютого 2021 в 17:02

Поділитися статтею

Євген Кошовий
Євген Кошовий

Дружина коміка Євгена Кошового показала, завдяки чому її чоловік стрімко набрав вагу.

З відходом Володимира Зеленського в політику художнім керівником всієї студії «Квартал 95» став Євген Кошовий. Звичайно, зі сцени він не пішов – комік вміло поєднує акторську роботу з адміністративними обов’язками.

За останній рік артист дуже сильно поправився і це викликало цілу бурю негативних коментарів від публіки. Практично під кожним знімком, який публікує Кошовий в своєму мікроблозі в Інстаграм, фоловери пишуть десятки негативних коментарів про зовнішній вигляд коміка.

Кошовий раніше і зараз
Кошовий раніше і зараз

Нещодавно дружина Кошового Ксенія показала, що стало причиною стрімкого набору ваги її чоловіка. Жінка опублікувала відео в якому показала, що її чоловік вважає за краще їсти. На відео Євген сидів за обіднім столом і їв велику порцію пельменів в прикуску з білим хлібом.

Дружина Кошового, показала, що їсть її чоловік
Дружина Кошового, показала, що їсть її чоловік

“А як ви їсте пельмені? З оцтом, з перчиком? “, – коментує цю картинку Ксенія, натякаючи, що хліб тут явно зайвий.

“Так, Женечка, і з хлібом – пельмені “, – зітхаючи каже Ксенія, натякаючи, що гуморист і так має проблеми із зайвою вагою.

Комік відповів у звичній собі манері: “Дивіться в свою тарілку”.

Нагадаємо, Євген Кошовий вже 13 років перебуває в шлюбі з танцівницею Ксенією Кошовий. Вони виховують 12-річну дочку Варвару, яка вже не раз встигла засвітитися на телебаченні. Дочка Кошового брала участь у передачі «Розсміши коміка. Діти », де виграла 20 000 грн. Також дівчинка брала участь у передачі «Голос. Діти », а в” Лізі Сміху “спародіювала свого батька.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею