Крупним планом: як виглядає обличчя Кароль, Каменських і Пугачової без макіяжу і фотошопу

Author name 13 Лютого 2021 в 10:02

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Деякі напевно заздрять такого життя зірок, але насправді їм живеться нелегко. Адже зовнішність через прожитих років не стає краще і привабливіше.

Найбільш обговорювані зірки шоу-бізнесу виглядають зовсім інакше будинку без макіяжу і фотошопу коли знаходяться вдома, з тим як вони виглядають на сцені.

Кожен раз коли вони виходять в суспільство шанувальники обговорюють їх зовнішність і уважно дивляться на всі деталі їхнього одягу. Деякі напевно заздрять такого життя зірок, але насправді їм живеться нелегко. Адже зовнішність через прожитих років не стає краще і привабливіше.

Наприклад, Насті Каменських потрібно ретельно стежити за своєю зачіскою, як вони укладені та найголовніше не з’явилися чергові зморшки. Тому знаменитості ретельно продумують свій образ перед виходом на публіку.

Адже особа кожної знаменитості недосконале. Тому їм потрібно наносити значну кількість гриму перед тим як вийти у світ. Однак іноді ЗМІ публікують їх особи без макіяжу.

Так Настя Каменських іноді виходить на публіку без “тинькування” і обличчя її відпочиває. Настя або Потап може розмістити в соцмережах ці знімки без макіяжу і фотошопу. Можете подивитися як виглядає Настя Каменських.

 "Настя
Настя Каменських

Алла Пугачова, яка вже в похилому віці, практично не веде свій мікроблог, на відміну від Максима Галкіна. Але іноді вона може поділитися з користувачами соцмережі своїми фото.

Так на фото нижче вона представлена без макіяжу і фотошопу. Тут вона на прогулянці взимку в пуховику і капюшоні. Особа звичайно без макіяжу вже не те, що було в молодості.

 "Алла
Алла Пугачова

Тіна Кароль без фотошопу і натяку на макіяж, також може показати себе в соцмережах. Але у неї ще шкіра, яка сяє здоров’ям, правильні риси обличчя, і звичайно її млосний погляд.

Однак це зовсім інша Тіна, ніж та яка на сцені. Подивіться і самі переконаєтеся.

 "Тіна
Тіна Кароль

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею