Дружина Григорія Решетника показала живіт після третіх пологів: допомога фахівця не завадить

Author name 26 February 2021 в 09:02

Поделитесь этой статьей

Григорій Решетник та Христина
Григорій Решетник та Христина

Христина Решетник, дружина шоумена Григорія Решетника, показала шанувальникам свою фігуру після третіх пологів. Молода мама намагається повернутися в форму.

Сім’я Решетників є однією з найулюбленіших українською публікою, що зовсім не дивно — вони зразкове подружжя і батьки. Познайомилися Христина і Григорій на роботі, весілля вони зіграли у жовтні 2010-го, а в квітні 2013 року у них народився первісток Ваня. Через 4 роки у Вані з’явився брат Діма. Багатодітною сім’єю вони стали в листопаді 2020-го, причому у подружжя знову народився син, якого назвали Сашком.

Григорій і Христина Решетник
Григорій і Христина Решетник

Як активний користувач соціальних мереж, Христина часто ділиться з підписниками лаштунками сімейного життя. Подробиці пологів Решетник теж приховувати не стала. За її словами, всі три рази видалися для неї не дуже складними, хоча останні пологи були найлегшими. Варто відзначити, що вони з Григорієм практикують партнерські пологи:

“Те, що коханий кожен раз знаходиться поруч — моя психологічна підтримка і спокій насамперед”, — написала героїня статті в одному з постів для Інстаграм.

Григорій Решетник з дружиною і дітьми
Григорій Решетник з дружиною і дітьми

Що стосується застосування епідуральної анестезії, то від неї Христина відмовлялася під час появи на світ всіх трьох синів:

“Я свідомо не хотіла знеболюватися і підписувала документи про відмову”.

Як розповіла дружина ведучого “Холостяка” і “Холостячки”, ще перед першими пологами вона провела роботу над своїм психологічним станом. Христина налаштовувала себе на краще, адже природа правильно продумала процес народження нового життя, тому по-іншому бути й не може. За її словами, головне в цій справі — відсутність страху.

Христина Решетник з новонародженим сином
Христина Решетник з новонародженим сином

Не виключено, що в майбутньому у них з Григорієм народиться четверта дитина, адже вони вже досить досвідчені батьки, а поки що Христина займається собою і намагається повернутися в форму.

Так, на своїй сторінці в Інстаграм героїня статті поділилася фотографією з роздягальні в спортзалі, на якій вона позує в чорних лосинах і короткому топі, демонструючи живіт.

“Пообіцяла собі до весни повернутися в спорт і таки зробила це. Пишаюся собою, бо між плаванням дітей у мене було 40 хвилин вільного часу, які хотілося провести по-іншому, але лінь свою таки поборола. Тому що через 3 місяці після 3 пологів тіло просто вимагає повернення до попередньої форми”, — підписала публікацію Христина.

Коментатори миттєво відреагували на пост і обсипали дружину Решетника компліментами, зазначивши, що виглядає вона чудово, а також поділилися своєю думкою на цю тему:

  • “Красуня, браво!”;
  • “Ви дуже мотивуєте!”;
  • “Сходіть краще до психотерапевта. Якщо ви незадоволені своїм відображенням у дзеркалі або бачите зайву вагу (надуману, тому що нічого такого немає), то допомога фахівця вам не завадить”;
  • “Ті пару кілограмів, які ніхто на вас не помітив, це тільки ваша планка”.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей