Тіна Кароль в топі з вирізом до пупка підкорила відомого красеня: “Ми стали непристойно часто зустрічатися”

Author name 2 March 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Відома українська поп-діва Тіна Кароль останнім часом непристойно часто опиняється в компанії одного і того ж чоловіка, проте це не Дан Балан.

Після того як героїня нашої сьогоднішньої статті поховала коханого чоловіка Євгена Огіра, протягом декількох років вона не давала жодного приводу пресі приписати їй з ким-небудь роман. Все змінилося в дев’ятому сезоні вокального шоу “Голос країни”, де склад тренерів поповнив молдавський співак Дан Балан. Тіну Кароль тут же записали до нього в наречені. Втім, це не дивно з урахуванням того, як вони вели себе в ефірах.

У відповідь на недвозначні знаки уваги від колеги свою неприступність співачка поступово змінила кокетством. Пізніше вони навіть записали чуттєвий спільний хіт під назвою “Помнишь”, чим тільки підігріли хвилю чуток про таємний роман.

Дан Балан і Тіна Кароль
Дан Балан і Тіна Кароль

Треба сказати, що після виходу Балана з “Голосу” він став набагато рідше з’являтися на публіці з Кароль. З огляду на те, що Тіна є однією з найбажаніших знаменитих українок, інші холостяки тим часом не сидять склавши руки. Одним з таких виявився шоумен і радіоведучий Слава Дьомін, який із завидною регулярністю публікує спільні фото з виконавицею.

Слава Дьомін та Тіна Кароль
Слава Дьомін та Тіна Кароль

Так, на цей раз в його Інстаграмі з’явилася пара кадрів з чарівною героїнею статті, що постала перед камерою в блискучому топі з глибоким вирізом, пишною укладкою хвилями і яскраво-червоною помадою на губах. Позує вона в компанії Слави, злегка спершись на його плече.

“Ми стали непристойно часто зустрічатися”, — свідчить підпис до посту.

Ось як на таку заяву відреагували користувачі мережі:

  • “Тіночка — прикраса будь-якого чоловіка”;
  • “На Дана перетворився?”;
  • “Може ще і побачення буде?”, — на що Дьомін відповів: “А може це і було побачення”.

Більше цікавих деталей про таємний роман Дана Балана і Тіни дивіться в наступному відео:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею