Аліна Гросу похвалилася величезним букетом від нового коханого і показала спільні фото: “Красива пара “

Author name 9 March 2021 в 18:03

Поделитесь этой статьей

Аліна Гросу з новим коханим Романом Полянським
Аліна Гросу з новим коханим Романом Полянським

Аліна Гросу, яка нещодавно розлучилася, вже щосили крутить роман з відомим актором Романом Полянським.

Відома українська співачка і актриса Аліна Гросу, яка тільки півроку тому розлучилася зі своїм першим чоловіком, вже представила публіці свого нового коханого. З відомим актором Романом Полянським Аліні вже давно приписували відносини і, як виявилося, не спроста. Пара тепер разом з’являється на світських заходах і навіть записала спільну романтичну пісню “Рушник”.

Роман Полянський та Аліна Гросу
Роман Полянський та Аліна Гросу

Нещодавно Аліна Гросу опублікувала серію нових знімків з Романом, де позувала з величезним букетом квітів. Ймовірно, такий сюрприз чоловік підніс Аліні до 8-го березня. Гросу підписала знімки романтичним віршем, власного написання.

View this post on Instagram

A post shared by GROSU (@alina_grosu)

Користувачі Мережі оцінили фотографії закоханих і відзначили, що вони дуже красива пара. “Найкрасивіша пара на землі”, “У вас будуть гарні дітки”, “Бачу вас щасливих і жити яскраво хочеться !! Ви чудова пара !!! “,” Ви такі милі “,” Аліна! Нарешті то посмішка, нехай не сходить з лиця ніколи! “, – пишуть коментатори.

Нагадаємо, першим чоловіком Аліни Гросу був молодий бізнесмен Олександр Комков. Вони зіграли розкішне весілля в Італії за шалені гроші, а вже через півроку розлучилися.

Аліна Гросу з колишнім чоловіком
Аліна Гросу з колишнім чоловіком

За словами Гросу, він знайшов собі нову пасію – жінку набагато старше і набагато багатшу, ніж Гросу. До того ж артистка розповіла, що бізнес її екс-чоловіка – це тільки гучна назва. Основну частину сімейного бюджету приносила в будинок Гросу. Співачка прямо не сказала, але натякнула, що Олександр просто альфонс.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей