З роками тільки покращала: як змінилася скандальна ревізорша Ольга Фреймут за 8 років?

Author name 10 March 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Публіка знає телеведучу Ольгу Фреймут по ролі зухвалої і самовпевненою журналістки Нового каналу і “плюсів “, яка перевіряє сферу послуг.

Таку думку прив’язалася до неї після декількох сезонів шоу “Ревізор ” і “Інспектор Фреймут “, де Ольга разом зі своєю командою перевіряла заклади громадського харчування, ресторани, бари, супермаркети, готелі, школи, дитячі садки, і навіть пологові зали на предмет того, наскільки добре і якісно там надаються послуги.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Довгі роки, поки Ольга Фреймут була в кадрі, публіка бачила її стрункою, завжди впевненою в собі, і елегантно одягненою з голочки.

Звичайно, Ольга Фреймут дуже піклується про свій зовнішній вигляд, стилі, і не дозволяє собі фривольної позбавленою смаку одягу.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Ми вирішили порівняти те, якою вона була на старті своєї приголомшливою кар’єри, і якою стала зараз.

Ви здивуєтеся, але змінилися лише деталі. Цілісний образ Фреймут – зухвалої, неприступною, жіночною, стриманою і дуже манірної залишився незмінним.

Що змінилося? Оля стала більш яскраво фарбується, надягати довші спідниці, і одяг з закритим декольте. Її зачіски стають все коротшими, а погляд більш мудрішими. Рухи і висловлювання телеведучої на публіці добре обдумані і зважені.

Раніше вона могла дозволити собі носити легкі, короткі і навіть мереживні сукні. А її довге волосся розвівалися за вітром (навіть в тій легендарній програмі “Підйом ” на Новому каналі з Сергієм Притулою та Олександром Педаном).

Як виглядала Оля Фреймут 8 років тому?

Минуло чимало часу, а 39-річна ведуча майже не змінилася. Якось вона зазначила, що жінки, красиві душею, не старіють – а стають “вінтажними “:

“Зморшки – це мудрість, нехай будуть. Я користуюся хорошими кремами, але ін’єкції не колю принципово. Моя ікона стилю – королева Єлизавета. Можете уявити собі дев’яностолітню королеву на балконі, яка махає рукою підданим, а обличчя у неї нерухоме від ботокса? Аристократи собі такого не можуть дозволити “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею