Впала на кухонний стіл і розкинула ноги в різні боки: грайлива Олена Шоптенко здивувала танцем (Відео)

Author name 11 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Почесний хореограф України Олена Шоптенко дуже любить танцювати, і не упускає можливості проявити свої здібності на публіку.

Для цих цілей Шоптенко завела Інстаграм-блог, куди викладає свої домашні кліпи з танцями. Останнє відео дуже захопило шанувальників – там вона витанцьовує спочатку на кухні, потім залазить з ногами на кухонний стіл і жваво їх розставляє, потім танцює вже в коридорі, і закінчується її домашній кліп тим, що Шоптенко лягає на диван у вітальні.

Олена Шоптенко – близька подруга Олега Винника, якій приписували з ним роман

Плітки про роман заміжньої Олени і одруженого Олега поповзли під час зйомок останнього сезону проекту “Танці з зірками “. Тоді вони танцювали в парі і дуже багато часу проводили разом.

Але після дискваліфікації з проекту практично не зустрічалися. Тому тепер Олена змушена танцювати одна.

“Коротко про те, як проходить мій побут або # мамахочетнадіскотеку “,

– підписала хореограф і блогерша Олена Шоптенко свій кліп.

Нагадаємо, Олена Вікторівна Шоптенко – дворазова чемпіонка світу 2006 року з бальних танців серед молоді до 21 року, чемпіонка України 2007 року в десяти танцях серед молоді до 21 року.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Переможниця українського проекту “Танці з зірками “. До слова, в одному з сезонів партнером Олени Шоптенко був нинішній президент України Володимир Олександрович Зеленський (в ті часи він був ще коміком з “Кварталу 95 “). Тоді пара і здобула перемогу.

Зараз Олена – почесний хореограф, суддя танцювальних проектів, наставник. Вона вчить інших відчувати танець і передає свої знання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею