Як виглядав Андрій Данилко в молодості до того як став Вєркою Сердючкою (Фото)

Author name 18 March 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Його неординарний виступ і саркастичний гумор сподобався глядачам. Особливо після того, як він почав висміювати жіночі недоліки.

Представники шоу-бізнесу по-різному приходили на Олімп слави. Також починався їхній шлях теж іноді непросто. До деяких доля була прихильною і вони жили в молодості в достатку, ні від кого не залежали, мали можливість добре вчитися в школі та поступити в престижний вищий заклад (ВНЗ). У інших всього цього не було і їм самим потрібно було пробиватися в житті та знаходити своє покликання.

Андрій Данилко, швидше за все відноситься до других. Рання юність у нього була важка, як, втім і дитинство.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Di (@dina250295)

Зараз всі знають ім’я Вєрка Сердючка, а то, що це Андрій Данилко скажуть не відразу.

 "В "
Андрій Данилко

У школі Андрій вчився посередньо, але цікавився самодіяльністю. Його сім’я була малозабезпечена, батько – водій помер від раку, коли Андрію було 7 років. Мамі довелося утримувати самій сім’ю, працюючи у 2-3 зміни. Сестра Галя була набагато старше Андрія і тому вони мало спілкувалися.

 "А "
Андрій Данилко

Для того, щоб відзначити випускний у школі, Андрію всім класом збирали на костюм. Сидів він за однією партою з відмінницею Анею Сердюк. Вона йому подобалася, але хто ж буде звертати увагу на хлопчика з бідної сім’ї.

Початок творчого шляху

Закінчивши Полтавське профтехучилище Андрій був артистом гумористом. На всіх виступах майбутня зірка імпровізувала, щоб знайти себе. У 1993 році на “Гуморині” ним був показаний образ Вєрки Сердючки. Кажуть, що псевдонім він узяв, від прізвища своєї однокласниці, якій симпатизував і свого часу дав собі обіцянки, що доведе їй і доб’ється успіху в житті. Журі сподобався його виступ і Андрій зайняв 2 місце.

Його неординарний виступ і саркастичний гумор сподобався глядачам. Особливо після того, як він почав висміювати жіночі недоліки. Через рік йому присудили Гран-прі фестивалю.

 "В "
Андрій Данилко

Після того Андрія почали запрошувати на багато виступів і концерти. Так почалася стрімка кар’єра Андрія Данилка і майбутньої талановитої Вєрки Сердючки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею