Як виглядала колишня співачка “ВІА Гри ” Надія Мейхер в молодості (Фото)

Author name 19 March 2021 в 18:03

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Весь цей час Надія була в хорошій формі та відмінно виглядала. Її природна краса зачаровує шанувальників.

Шлях на Олімп слави у зірок шоу-бізнесу завжди різний.
Деяким це вдається протягом короткого часу, іншим потрібно роки, щоб досягти слави та пошани, а також фінансового добробуту.

Іноді навіть талановиті співачки не відразу можуть потрапити в струмінь і піднятися на хвилі успіху. Ще більш прикро, коли артист піднявся на вершину Олімпу і пробув там недовго. Коли тебе забувають глядачі та найголовніше шанувальники твого таланту – це залишає неприємний осад на душі.

З раннього дитинства Надії Мейхер довелося пробиватися по тернистому шляху життя. Навчалася вона в школі коли її мама поїхала на заробітки в Італію. Важко було ставати в життя.

в
Надія Мейхер

Однак завдяки завзятості та таланту майбутня співачка поступово наближалася до своєї мрії. Доля стала прихильна до неї після того, як вона увійшла до складу групи “ВІА Гра”. З того моменту, коли вона кар’єра і життя змінилися.

Однак жінці складно тривалий час залишатися в шоу-бізнесі, якщо у неї народжується дитина. Тому після народження дитини у 2002 році Надія тимчасово залишила свій колектив. Але це було тільки на місяць. Потім вона повернулася в групу “ВІА Гра”. Потім її мама повернулася з Італії та зайнялася вихованням онука. Далі слід знову догляд Надії у 2006 році з колективу і повернення вже у 2009 році.

Весь цей час Надія була в хорошій формі та відмінно виглядала. Її природна краса зачаровує шанувальників і вони завжди з радістю та оваціями зустрічають співачку на концертах і шоу.

в
Надія Мейхер

Якщо подивитися як змінювалася Надія Мейхер протягом періоду становлення в шоу-бізнесі, то можна помітити, що на обличчя вона практично не змінилася. Така ж прекрасна і чарівна.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею