Як виглядають чоловік і дочка мами Вєрки Сердючки Інна Білоконь і хто для неї Андрій Данилко? (Фото)

Author name 22 Березня 2021 в 12:03

Поділитися статтею

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Тандем Андрія Данилка та Інни Білоконь прекрасно вписався в сучасний шоу-бізнес і приніс їм заслужену славу.

У шоу-бізнесі піднятися на Олімп слави можна різними способами. Деякі використовують свій вплив на продюсерів, інші кілька років приводять в норму свою фігуру і відточують свій талант до досконалості.

Більшість звичайно орієнтуються на запити глядачів, в тому числі молоді. Важко сподобатися одночасно різним аудиторіям. Тим кому за 50 років і тим кому ще 21 рік. Менталітет у них різний і сприйняття світу і цінностей також різне.

Але це на подив і невимовної радості глядачів вдалося Андрію Данилку та Інні Білоконь. Їх тандем прекрасно вписався в сучасний шоу-бізнес і приніс їм заслужену славу. Це як зірка, яка загорілася на і тривалий час горить і не гасне і стає ще яскравіше. Це феномен став завдяки таланту Вєрки Сердючки і її мамі – Інни Білоконь.

Інна Білоконь, яка є українською актрисою театру і кіно прославила себе в ролі “мами Вєрки Сердючки”.

До заміжжя в Інни була прізвище – Єременко. Вона народилася в 1968 році в місті Полтава.
Спершу дівчина хотіла пов’язати свою долю з медициною, але не вступила до медучилища. Коли вона вчилася в торгово-кулінарному профтехучилище, то познайомилася з Андрієм Данилком.

Там вони разом і придумали спосіб “мами Інни Адольфівна “. Через деякий час Вєрка Сердючка і її “мама” стала популярна не тільки в Полтаві, а й у всій Україні.

Як сказав Андрій Данилко, у нього з Інною Білокінь виключно ніжні та дружні відносини.

Профосвіти актора Інна Білоконь не набула.
Вона вийшла заміж за Олега Білоконя. Живе Інна з чоловіком в Полтаві та займаються бізнесом. У них народилася дочка Яна, якій виповнилося 21 рік.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею