Чарівне підморгування прекрасної Олени Шоптенко зводить чоловіків з розуму (Відео)

Author name 30 Березня 2021 в 23:03

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Так нещодавно Олена розмістила відео на якому вона загадково посміхається і пробує моргнути двома очима відразу.

Представники шоу-бізнесу бувають різні. Одних люблять за те, що вони на сцені неординарно поводяться, інших за те, що вони до всього іншого ще і талановиті.

А деяких обожнюють просто за те, що природа обдарувала їх дивовижною красою і чарівністю. Все, звичайно хочуть домогтися успіхів у своїй важкій професії та піднятися на Олімп слави. Деяким це вдається, іншим ні. Але і ті, які піднялися по сходах успіху, можуть довго не затриматися на піку слави та через час канути в лету.

Тому деякі представники шоу-бізнесу змушені підігрівати інтерес до своєї особи своїми фотографіями та постами в соціальних мережах. Все правильно – шанувальникам радість, і інші відвідувачі також долучаються до громадського та особистого життя зірок. Адже всім цікаво як, з ким і за що живуть артисти. Особливо під час карантину.

Олена Шоптенко, як талановита представниця шоу-бізнесу іноді також розміщує фотографії на своїй сторінці в Інстаграм. Красива і чарівна жінка радує своїх шанувальників кожною фотографією.

Природа обдарувала її чарівністю і дивовижною усмішкою. Тому коли Олена виступає в будь-якому шоу, то приковує увагу численних глядачів.
Про особисте життя, вона також інформує в соцмережах. Особливо вона любить проводити час зі своїм сином Олексієм.

Коли у неї випадає кілька вільних від роботи днів вона обов’язково присвячує їх синові. Це бачать на фото її шанувальники коли Олена розміщує їх на своїй сторінці в соцмережах. Там же вона радиться з передплатниками та розповідає про свої найближчі плани.

Так нещодавно Олена розмістила відео на якому вона загадково посміхається і пробує моргнути двома очима відразу. Від цього у неї виходить смішний і все одно привабливий і трохи таємничий погляд.

Від такого погляду навіть Олег Винник не встояв!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею