Якою Камалія була на конкурсі краси Місіс Світу 2008, де вона здобула перемогу: худа і у вузькій сукні

Author name 31 March 2021 в 17:03

Поделитесь этой статьей

Камалія
Камалія

Відома українська співачка Камалія у 2008 році стала переможницею конкурсу краси “Місіс світу”, де беруть участь тільки заміжні жінки старше 18 років.

Наталія Шмаренкова (справжнє ім’я Камалії) володіє сильним і рідкісним голосом, тому на вітчизняній естраді вона вигідно вирізняється з-поміж інших артистів. Музика — не єдина пристрасть героїні нашої сьогоднішньої статті.

Камалія
Камалія

На піку своєї кар’єри зірка почала брати участь в різних конкурсах краси, причому досить успішно. У 2003-му Камалія отримала титул “Міс Південь України” і “Міс Open — Одеса”. Ще через рік виконавиця побувала на Міжнародному фестивалі жіночої краси “Пані Україна Open” в Донецьку, де стала Першою Віце-Місіс Україна і Місіс Цілеспрямованість.

Зупинятися на цьому Наталя не стала. У 2008-му вона пішла на “Місіс Світу” і в фіналі її оголосили переможницею. Українська заміжня красуня обійшла конкурсанток з сорока країн світу, назавжди вписавши своє ім’я в історію змагання.

Камалія на конкурсі Місіс світу 2008
Камалія на конкурсі Місіс світу 2008
Камалія
Камалія

До речі, одного разу телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний, з яким Камалія дружить, в ефірі програми “Шоуманія” сказав, що своїй останній короні вона зобов’язана чоловікові Мохаммаду Захур, який купив для дружини перемогу. Чоловік співачки є доларовим мільярдером і входить в список ста найбагатших людей України.

Камалія і Мохаммад Захур
Камалія і Мохаммад Захур

Звичайно, артистка була обурена настільки необережним висловлюванням і заявила, що на конкурсі такого рівня корони не продаються. Втім, конфлікт між друзями швидко було залагоджено. Як виявилося, виною всьому монтаж з метою викликати інтерес у глядача.

http://www.facebook.com/kamaliya.zahoor/posts/823718500981954

Скріншот з коментарів під постом Камалії
Скріншот з коментарів під постом Камалії

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей