Як виглядає перший чоловік Оксани Марченко і чому їх син носить прізвище матері: не Медведчуком єдиним

Author name 1 April 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Зірка “Х-Фактора” Оксана Марченко вже майже 20 років одружена з політиком Віктором Медведчуком, але для телеведучої це другий шлюб.

Шлях Оксани на телебаченні почався в далекому 1992-му. Тоді 19-річна Марченко стала ведучою каналів “УТ-1” і “ЮТАР” в програмах “Доброго ранку, Україно!” І “Стрімані вівторки”. Саме на зйомках вона познайомилася зі своїм першим майбутнім чоловіком Юрієм Коржем.

Юрій є сином народного депутата Віталія Коржа і братом генерального директора “Інтернет Медіа Груп”. Сам він заснував інтернет-провайдерську компанію “Глобал Юкрейн”.

Перший чоловік Оксани Марченко Юрій Корж
Перший чоловік Оксани Марченко Юрій Корж

Перспективний молодий чоловік із заможної сім’ї зацікавився Оксаною, тому вони почали зустрічатися і незабаром розписалися. Заради сімейного життя героїня статті поставила кар’єру на паузу, у 1997-му народила чоловікові сина Богдана і з головою поринула в побут та виховання дитини.

Вже пізніше стало відомо, що відносини Коржа і Марченко дали тріщину практично відразу після народження первістка, проте консервативне виховання не дозволяло їй рубати з плеча при перших же проблемах.

Оксана Марченко з сином Богданом
Оксана Марченко з сином Богданом

Тоді в її долю втрутився випадок. На початку 1999-го Оксана вела церемонію нагородження премії “Людина року”, де вперше зустрілася з Віктором Медведчуком. Між ними відразу виникла симпатія, незважаючи на те що вони обидва були пов’язані шлюбними узами з іншими людьми. Втім, почуття виявилися сильнішими, тому з часом Марченко, як і її новий залицяльник, подала на розлучення.

Весілля Віктора Медведчука і Оксани Марченко
Весілля Віктора Медведчука і Оксани Марченко

Про той період життя телеведучої відомо небагато, лише те, що Корж влаштував тяжкий шлюборозлучний процес, а їх загальний син Богдан носить прізвище матері.

Більш того, нещодавно у спадкоємця Оксани і його молодої дружини Катерини народився первісток, якого вони назвали на честь дідуся, але не Юрія, а Віктора. Ймовірно, з рідним батьком у Богдана стосунки не склалися.

Перший чоловік Оксани Марченко Юрій Корж
Перший чоловік Оксани Марченко Юрій Корж

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею