Дружина Володимира Остапчука Христина Горняк похвалилася своїми зморшками в такому молодому віці

Author name 9 April 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Володимир Остапчук
Володимир Остапчук

Але вона на них не поскаржилася, а навпаки – побажала всім таких зморшок навколо очей від сміху, щастя і посмішок. Також Христина показала зворушливе фото з чоловіком.

Христина Горняк – нотаріус, друга законна дружина телеведучого, шоумена та ведучого гіпершоу на телеканалі “Україна ” – “Маска “. Після шлюбу зі своєю першою дружиною Оленою Войченко не минуло й року, як Володимир пішов до тридцяти трьох річної красуні Христині. Зараз вони живуть разом, поставили штамп в паспорті, проте дітей поки не планують – насолоджуються один одним і розвиваються кожен в своєму напрямку.

Після заміжжя з Володимиром Остапчуком Крістіна стала більш активно вести свій профіль в Instagram

Там вона ділиться деякими подробицями роботи, особистому житті, і, звичайно ж, розповідає про те, як вона щаслива разом зі своїм відомим і перспективним обранцем.

У п’ятницю, 9 квітня, Христина Остапчук поділилася щасливим фото зі своїм законним чоловіком. Селфі було зроблено в їхньому автомобілі, очевидно, по дорозі на роботу.

“Хочу побажати, щоб у кожної дівчини було багато зморшок навколо очей від сміху і щастя !!!! Зморшки прибрати можна, а ось похмурість і смуток складніше! Так що посміхайтеся, милі дами !!! А спонсор моїх зморщок мій Вова Остапчук та наш позитивний vibe! “, – висловилася Христина.

View this post on Instagram

A post shared by kristygor (@kristygor)

Відзначимо, що Олена Войченко і Володимир Остапчук розлучилися зі скандалом. Дівчина звинуватила чоловіка в тому, що він ображав її, ображав дитину, і залишив її одну з дитиною і величезними боргами. В інтерв’ю Осадчій Володимир заявив, що ніколи не зраджував дружині і подав на розлучення через те, що їх шлюб не пішов вже давно. Щоб діти не були свідками цих сварок, він просто пішов.

Також шоумен висловився – регулярно перераховує колишній дружині обумовлені раніше суми на утримання дітей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею