Зворотний бік шоу “Світ навиворіт”: телеведучий Дмитро Комаров показав подорожі по Україні

Author name 19 April 2021 в 18:04

Поделитесь этой статьей

Дмитро Комаров
Дмитрий Комаров

Зірка 1 + 1 Дмитро Комаров, який ось уже десять років поспіль подорожує по світу і розповідає про маловідомі, але дуже цікаві місця, вирішив змінити маршрут.

Наприклад, в останньому сезоні, який зараз показують по телеканалу 1 + 1, він розповів про внутрішнє життя закритого Пакистану. Деякі факти звідти були відверто дивними або навіть шокуючими. А тепер він розповість про Україну і її красу.

Дмитро Комаров показав свого водія, який возить його на експедиціях і зйомках

“Хороший у мене сьогодні водій @dmytryiev_aleksandr Все стабільно. Як завжди. Працюємо. Десь щось знімаємо. А як ваші справи? “, – написав Дмитро Комаров.

Він опублікував селфі, зроблене в салоні автомобіля. У його руках знаходиться великий фотоапарат, очевидно, який використовують в процесі зйомок.

Дмитро Комаров як зазвичай заінтригував, і не розповів, що саме знімає. Однак раніше він розповідав, що в 2021 році вийде аналог шоу “Світ навиворіт”, проте там будуть показані маловідомі туристичні маршрути в Україні. З огляду на карантин, і можливість повного закриття державний кордонів, дане шоу буде актуально як ніколи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що 1 квітня 2021 року діагноз Ковід-19 поставили дружині Дмитра Комарова Олександра Кучеренко. На щастя, вона перенесла двотижневу самоізоляцію без ускладнень і проблем зі здоров’ям.

Невідомо, чи ставили такий же діагноз її чоловікові Дмитру Комарову. Однак з огляду на те, що він більшість часу проводить в експедиціях і відрядженнях, у нього був шанс не заразитися.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей