Колишня співачка “Віа Гри” Надія Мейхер показала ідеальне обличчя крупним планом (Фото)

Author name 26 April 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

39-річна Надія Мейхер – співачка з величезним минулим. Однак в один момент вона пішла зі сцени, щоб присвятити себе вихованню дітей і сім’ї.

Природно, навіть самої іменитої і пізнаваною зірці після тривалої перерви складно знову повернутися на велику сцену, але вона старається.

Так, Надя бере участь в різних проектах і серіалах телеканалу 1 + 1, а також дає власні концерти по містах України. Звичайно, в міру карантинних обмежень це не завжди можливо. Тому найбільше публіка дізнається новин саме з профілю співачки в Інстаграм.

Там вона, до речі, опублікувала своє фото крупним планом, де показала обличчя без макіяжу. Шанувальники в один голос відзначили, що для 39 років співачка виглядає дуже добре, у неї рівний тон особи, і практично не видно зморшки.

“Після зйомок в багатосерійному фільмі ” Ніщо не трапляється двічі “моєї геніальної @ksanabayrak, зігравши драматичну роль героїні з трагічною долею, мене стали запрошувати грати в комедійних фільмах і серіалах. Ось такі цікаві повороти “, – висловилася Надія.

“Взагалі кіношний знімальний процес, це довга історія … Ось наприклад, зараз знімаюся в комедії, повнометражний фільм, а вийде він на екрани тільки на початку Наступного року … Але оскільки в останні 5 років я знімаюся з регулярною періодичністю, з такою ж регулярністю можна мене бачити на екранах телебачення, кінотеатрів тощо “, – резюмувала екс-учасниця гурту ВІА Гра Надія Мейхер.

У коментарях прихильники захоплювалися її таланту. Зокрема, співачка Катерина Бужинська написала: “Талант! “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею