Дружина Григорія Решетника вперше після третіх пологів блиснула ідеальними формами під мальдівською пальмою

Author name 27 April 2021 в 16:04

Поділитися статтею

Григорій Решетник
Григорій Решетник

Популярний український телеведучий Григорій Решетник разом зі своєю дружиною Христиною і трьома дітьми насолоджується райським відпочинком на Мальдівських островах.

Зіркова пара Решетників подорожує настільки часто, наскільки це можливо з урахуванням зайнятості Григорія. Причому в будь-яку поїздку вони беруть з собою маленьких синів, не кидаючи їх на нянь і бабусь. Пара виховує семирічного Івана, трирічного Дмитра та п’ятимісячного Олександра.

Відзначимо, що під час третьої вагітності, коли ще було невідомо, хто народиться у подружжя, Григорій чекав на дівчинку, а ось Христина знову готувалася до хлопчика і не прогадала.

Сім'я Решетніков в повному складі
Сім’я Решетників в повному складі

Як активні користувачі соціальних мереж, тепер уже багатодітні батьки регулярно публікують нові відпускні фото на фоні неймовірної краси пейзажів. Причому дружина Решетника не соромиться демонструвати фігуру в розкішних купальних нарядах, і з кожним днем вони стають все більш відкритими.

На свіжих кадрах Христина позує на тлі екзотичної зелені на пляжі в лляному зеленому костюмі, що складається з сорочки і шорт, під якими видніється біле бікіні з глибоким декольте. Сонячні окуляри, плетена сумка і шкіряні шльопанці завершили цей пляжний образ.

У коментарях підписники обсипали героїню статті компліментами, зазначивши, що виглядає вона надзвичайно:

  • “Які ніжки! Красуня! І це матуся трьох синів?”;
  • “Вау!”
  • “Ви неймовірна, захоплююся вами”.

До цього дружина ведучого “Холостяка” позувала в яскраво-помаранчевому злитому купальнику з відкритою спиною і незвичайним декольте, хоча і роздільні бікіні вона теж носить, вдало підкреслюючи свої округлі форми і струнку талію. Григорію, безсумнівно, пощастило бути поруч з такою гарною жінкою.

Купальники Христини Решетник
Купальники Христини Решетник

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею