Лариса Долина відвідала могилу Юлії Началова і показала, як місце поховання виглядає зараз

Author name 5 May 2021 в 15:05

Поділитися статтею

Юлія Началова
Юлія Началова

65-річна співачка Лариса Доліна вирушила на Троєкурівське кладовищі – місце, де покоїться дуже багато відомих людей, які покинули цей світ.

Долина вирушила до конкретної могилі – місця поховання співачки Юлії Началова, яка пішла з життя два роки тому через важку хворобу. Лариса зробила фотографію поруч з пам’ятником Началова, але свій візит коментувати не стала – каже, що для неї це хвора тема.

Як померла Юлія Началова?

Нагадаємо, що зірка естради Юлія Началова, яку найбільше знають по хіту “Герой не мого роману “, померла 16 березня 2019 року на 39-му році життя.

Причиною смерті співачки стала гостра серцева недостатність, викликана зараженням крові і відмовою внутрішніх органів. Кажуть, що зараження крові у неї пішло після того, як вона зробила процедуру краси з використанням хірургічного втручання.

Уже після смерті Юлії стало відомо, що перед госпіталізацією Началова вона виступала на сцені на високих підборах і натерла ноги. У неї з’явилася рана, яку довго не могли вилікувати. Це спровокувало появу абсцесу, який привів до летального результату.

Рідні, колеги і друзі зірки запам’ятали її як позитивного і життєрадісної людини, до якого охоче тяглися

Саме тому і могилу Юлії на Троєкуровському кладовищі не забувають – там завжди прибрано, а величезні оберемки квітів від фанатів, знайомих і родичів акуратно складені. Кажуть, що через пару місяців після її смерті на могилі Юлії бачили загадкового чоловіка, який приніс оберемок троянд і почав голосно плакати.

У перші дні травня вшанувати пам’ять подруги приїхала Лариса Долина

Разом з нею приїхала її дочка Ангеліна мйончинські, якій зараз тридцять вісім років, і дев’ятирічна внучка Олександра. Фото з кладовища зірка опублікувала у своєму мікроблозі в Інстаграм.

https://www.instagram.com/p/COfIQfNLfa7/?igshid=1j2kq6kmfd0c9

Чому померла молодою? Історія життя Юлії Началова, яка померла від страшної хвороби

https://youtu.be/wXftGtIcxK0

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею