Молодий Сергій Безруков з батьками: в мережі показали рідкісне фото Саші Білого з “Бригади”

Author name 7 Травня 2021 в 09:05

Поділитися статтею

Сергій Безруков
Сергій Безруков

Кримінальний телесеріал, який на початку “нульових” став справжнім проривом в історії вітчизняного кінематографа, пам’ятають донині.

А актори, після виходу картини на екрани, знайшли таку колосальну популярність, яка не снилася багатьом на той момент вже відомим діячам культури. Але не секрет, що велика частина лавр успіху дісталася саме головному в “Бригаді ” – Саші Білого, роль якого виконав актор Сергій Безруков.

Зараз Сергію Безрукову 47 років, і він – популярний актор, який з’являється тільки в касових фільмах і серіалах

Сергій Безруков
Сергій Безруков

Однак в мережі показали рідкісний знімок, зроблений ще в юні роки головного кримінального авторитета “Бригади “. На фотографії також зображені батьки – Віталій і Наталія Безрукови, і пес, який колись жив в їхній родині. Папа і син – в костюмах і сорочках, а мама – в плаття темно-зеленого кольору. Справжній сімейний портрет! Фанати почали гадати – на кого ж Сергій більше схожий – на маму чи на тата?

View this post on Instagram

A post shared by STAR_ALBUMM (@star_albumm)

Сергій Безруков зараз

Незважаючи на те, що його все ще можна побачити в нових картинах, з’являється він там вкрай рідко.

Останнім часом Безруков витрачає багато сил не стільки на зйомки в кіно, скільки на виховання двох дітей і на власну рок-групу, яка називається “Хрещений батько “. Фільм “Містер Нокаут ” про життя великого радянського боксера Валерія Попенченко, в якому Сергій зіграв Григорія Кусікьянца, буде представлений аудиторії в 2020 році. На 2021 рік запланована прем’єра картини “Щастя моє “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею