Відчуйте атмосферу відео кліпу “Червоне вино “, із загадковою Настею Каменських (Відео)

Author name 6 Червня 2021 в 11:06

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

І навіть коли додивившись кліп до кінця, то чарівний образ таємничої красуні буде ще довго перебувати у вас в пам’яті, а голос звучати у вухах!

Настя Каменських завжди радувала своїх шанувальників прекрасним виконанням пісень. Багато людей по кілька троянд переглядають улюблені їм кліпи.

Звичайно є на українській естраді та інші талановиті та чарівні співачки, але Настя Каменських завжди намагається бути на першому плані. При необхідності підігріває інтерес публіки своїм чином, розміщуючи в інстаграм цікаві та захоплюючі фотографії. Шанувальникам це подобається.

Кадр з кліпу “Червоне вино”

У новому кліпі “Червоне вино” Настя Каменських з’явилася в іншому образі – загадкове, пристрасному і чарівна. Співачка виконала пісню розкуто і чуттєво. Цей напівтемрява і пристрасний танець заворожує. Її тембр голосу проникає в саму душу. Ця нова робота відображає жіночний характер Насті Каменських. Незвичайна і красива постановка.

Вона як гарне червоне вино, п’янить і занурює глядача в ту реальність, в якій кожен був коли, був закоханий. Це як якийсь міраж, нереальний образ, яким хочеться мати. Може тому шанувальники так відреагували на цей кліп.

І навіть коли додивився кліп до кінця, то чарівний образ таємничої красуні буде ще довго перебувати у вас в пам’яті, а голос звучати у вухах!
Доторкніться до прекрасного і подивіться кліп, а також оціните виконання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею