Євген Кошовий зворушливо привітав дружину з річницею весілля і показав архівне фото з торжества

Author name 7 July 2021 в 11:07

Поділитися статтею

Євген Кошовий з дружиною Ксенією
Євген Кошовий з дружиною Ксенією

Сьогодні, 7 липня, “Кварталівець” Євген Кошовий і його дружина Ксенія святкують 14-ту річницю весілля.

На честь цієї дати Кошовий оприлюднив архівне фото з торжества і написав дуже зворушливі слова.

“Це Любов. Яка примножується роками (чи правильно написано філологічно? Не знаю) Але дата наша. Агатове весілля. 14 років розуміння завжди і в усьому. Двоє чудових дітей. Починається 15. Дуже тебе люблю, моя бестія. З річницею”, – написав у своєму мікроблозі в Інстаграм Євген Кошовий.

Нагадаємо, у Євгена Кошового є двоє дітей – Варвара (13 років) і Серафима (6 років). На момент весілля дружина Кошового була на другому місяці вагітності.

Євген Кошовий з дружиною і дітьми
Євген Кошовий з дружиною і дітьми

Нещодавно Євген Кошовий в інтерв’ю Олицькій для її YouTube-каналу розповів подробиці свого весілля. Кошовий зізнався, що хотів розкішне весілля в той час, як Ксенія хотіла відсвяткувати подію в сімейному колі. Зробили так, як хотів Євген. Комік зізнався, що його весілля обійшлося в 15 000 доларів. У 2007 році це були шалені гроші.

весілля Кошового
Весілля Євгена та Ксенії

Кошовий зазначив, що його весілля увійшла в трійку найдорожчих весіль 2007 року. На той момент комік ще не мав таких грошей, тому довелося займати на весілля. Він взяв гроші в борг у студії “Квартал 95”, але, як повідомляє Кошовий, борг він віддав швидко. Частина боргу Євген погасив подарованими на весілля грошима, а решту виплатив протягом року.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею