Нічого не може бути краще для Насті Каменських, ніж улюблений з кавуном (Фото)

Author name 12 Липня 2021 в 14:07

Поділитися статтею

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

Нещодавно Настя Каменських розмістила на своїй сторінці в інстаграм чергову фотографію, де вона на пляжі загоряє разом з Потапом.

Як відпочивають зірки? Які у них взаємини зі своїми коханими? Це хочуть знати шанувальники про своїх кумирів.
Багато що звичайно можна дізнатися зі ЗМІ, але краще орієнтуватися на фотографії та відео, які розміщують самі представники шоу-бізнесу у себе на сторінці в інстаграм.

Людей цікавить особисте життя співачок і акторів. А це можна побачити коли вони відпочивають. Людина розслабляється і розкриває себе з іншого боку. Іноді навіть цікаво спостерігати яка зірка на концертах і яка вона на відпочинку.

Настя Каменських і Потап періодично розміщують фотографії та відео в соціальних мережах на радість шанувальників. Особливо вони останнім часом показують фотографії зі свого відпочинку. Як правило, вони відпочивають на курорті в Мексиці.

Фотографії у них виходять відмінні та видно, що люди розслабляються.
Нещодавно Настя Каменських розмістила на своїй сторінці в інстаграм чергову фотографію, де вона на пляжі загоряє разом з Потапом.

Але найцікавіше в цій фотографії це як Настя підписала її: “Ну, що може бути краще, ніж улюблений з кавуном”. На фото Потап з апетитом їсть кавун і насолоджується життям.
А для Насті Каменських, як і для будь-якої жінки найголовніше, щоб її коханий чоловік був нагодований.

Адже недарма є старе прислів’я, що шлях до серця кожного чоловіка лежить через шлунок. В цьому випадку цієї доріжкою є кавун!
Сама Настя Каменських, як завжди, прекрасно виглядає і теж насолоджується відпочинком і спілкуванням з коханою людиною.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею