Що дієта зробила з чарівною Джамалою! (Фото)

Author name 13 July 2021 в 22:07

Поділитися статтею

Джамала
Джамала

А як розв’язує це питання для себе Джамала і якої дієти вона дотримується? Вона багато перепробувала і зробила для себе висновок.

Як виглядати прекрасно і мати струнку фігуру? Це питання номер один для більшості дівчат і жінок. Особливо для представників шоу-бізнесу. Адже вони весь час на виду і під пильними поглядами шанувальників. Адже потрібно виглядати прекрасно на сцені та вдома. Спортзал, дієта, косметологи, що ще необхідно, щоб прекрасно виглядати?

А як розв’язує це питання для себе Джамала і якої дієти вона дотримується? Вона багато перепробувала і зробила для себе висновок. Можливо варто прислухатися до висновку Джамали.

Співачка про це розповіла нижче. Вона пише які в неї правила:
“А точніше – нових правил, адже мій мозок зовсім не сприймає слова дієта і суворих заборон. Сьогодні я усвідомила, що вперше в житті в сезон морозива віддаю перевагу фруктам і ягодам (привіт, кілограм черешні перед сном). Легко мені? Ні, повірте, я справжній маніяк ака Ice Ice Baby. Обожнюю шоколадний пломбір. Але кожен раз, коли я чую, що мій приклад надихає, коли ви пишете, що тестируете мій спосіб харчування – хочеться продовжувати разом з вами. Хоча питання з черешнею я залишаю відкритим.

Я в процесі. Намагаюся додати в життя регулярний спорт (зараз одна надія на @ tanci1plus1), іноді зриваюся, потім наздоганяю. Але за цей час я усвідомила, що дієти не працюють. Працюють тільки нові правила + віра в себе і підтримка близьких.
А ви мені вже близькі. Тому якщо побачите мене – не пропонуйте відро черешні. ”

View this post on Instagram

A post shared by Jamala (@jamalajaaa)

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею