Щастя Олени Шоптенко: яке воно і чому вона так про нього піклується? (Фото)

Author name 17 Липня 2021 в 15:07

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Нещодавно Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію. На фото вона підняла дитину руками вгору і з любов’ю дивиться на нього.

Що таке щастя? Це складний і одночасно просте питання. Деякі люди взагалі не можуть відповісти, що таке щастя. Більшість щасливих людей навіть не здогадуються що вони щасливі.

Деякі вважають за щастя, коли вони одягнені, взуті та є дах над головою. Інші щастям вважають, це коли у них багато грошей і вони можуть собі дозволити собі купити дорогу машину, котедж в престижному районі. Третім потрібна влада над людьми та тоді вони вважають, що щасливі.

Для батьків щастя це коли здорові їхні діти та вони щасливі в шлюбі, а також знайшли своє місце в цьому житті. Для бабусь і дідусів, щастя – це коли приїжджають онуки та вони з ними проводять час.
Тому багато що залежить від людини, виховання і як він сприймає життя.

Для Олени Шоптенко щастя – це її дитина, це щастя бути мамою!
Потрібно цінувати той час коли діти маленькі і їх необхідно плекати та навчати. Вони своїми ручками до вас тягнуться і пробують сказати перше слово. А яке щастя почути коли дитина перше слово виголосив – мама.
Це непередаване відчуття.

Нещодавно Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію. На фото вона підняла дитину руками вгору і з любов’ю дивиться на нього. Ласкаве море, яскраве сонце і чисте повітря доповнює те відчуття, яке вона відчуває тримаючи дитину на руках.

Ось це називається щастя! А все інше другорядне.

А як ви розумієте, що таке щастя і що воно означає для вас?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею