Олена Шоптенко в довгоочікувану відпустку: що робить зараз хореограф? (Фото)

Author name 20 July 2021 в 14:07

Поділитися статтею

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Олена Шоптенко дуже довго чекала цю відпустку і тепер нехай весь світ зачекає поки вона, буде знаходитися в ньому.

Відпустка завжди довгоочікуваний. Людина протягом року інтенсивно працює і мріє про те, коли зможе відпочити у відпустці та зайнятися своєю улюбленою справою. У представників шоу-бізнесу буває також і інший варіант.

Деякі зірки відпочиваючи в Мексиці або на Мальдівських островах поєднують відпочинок і роботу. Це щасливі люди, коли відпочиваючи вони працюють. Створюють нові пісні або кліпи. Але таких небагато. Як правило, більшість зірок наполегливо працюють і знаходяться постійно у відрядженнях. Коли випадає вихідний, то вони присвячують його сім’ї або коханій людині.

А ті, у яких поки немає ні того, ні іншого займаються в вихідний день своїми вихованцями – чотириногими друзями або читають книжки та дивляться телевізор.

Алена Шоптенок давно мріяла піти у відпустку. І нарешті її мрія здійснилася – вона у відпустці. Незабутнє почуття, коли не потрібно рано вставати, нема потреби приводити з ранку себе в порядок і готувати сніданок. Досить зварити собі кави та лежачи в ліжку насолоджуватися його ароматом і слухати щебетання птахів з відкритого вікна.

Так Олена Шоптенко недавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона щаслива знаходиться у відпустці. Вона дуже довго чекала цю відпустку і тепер нехай весь світ зачекає поки вона, буде знаходитися в ньому.

На фотографії видно, що Олена в прекрасному настрої, відпочила і планує, що робитиме в відпускної день.

А ви вже були у відпустці, і як він у вас пройшов?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею