(Відео) Людмила Артем’єва: вагітність під час зйомок серіалу “Свати ” і нове кохання

Author name 27 July 2021 в 17:07

Поділитися статтею

Людмила Артем'єва
Людмила Артем’єва

Супер популярну Людмилу Артем’єву зробив телесеріал “Свати”. Було видно, що ця роль для неї.

У представників шоу-бізнесу, навіть талановитих буває дуже непроста доля. Особливо у жінок і дівчат, адже їм ще належить бути мамою.

Людмила Артем’єва також не відразу домоглася визнання глядачів. Напевно ніхто не знає, що їй доводилося на початку кар’єри рекламувати майонез. Після чого вона була номінована за найкращий рекламний образ. Потім Людмила знялася у фільмі “Таксистка”, який їй приніс справжню славу.

Глядачам дуже полюбився це проєкт і тому творці фільму зняли ще чотири сезони. Супер популярну Людмилу Артем’єву зробив телесеріал “Свати”. Було видно, що ця роль для неї. Людмила перевтілювалася, коли починала грати.

Людмила Артем’єва

Вона вбивала глядачів своєю інтелігентністю та умінням потрапляти в халепи. Після того як вона знялася в серіалі “Свати”, Людмилу Артем’єву режисери та продюсери почали навперебій запрошувати її у свої проєкти. Актриса стала мега потрібною.

Першим і офіційним чоловіком Людмили Артем’євої став Сергій Парфьонов. Після їхнього шлюбу народилася дочка. Але вона не пішла по стопах матері та вибрала кар’єру перекладачки. Після того як вона з чоловіком прожили 20 років, Людмила розлучилася зі своїм чоловіком. Під час знімання фільму “Свати” Людмила повідомила, що вагітна і йде в декрет.

Ім’я свого чоловіка вона не називає.
Що сталося далі і як Людмила Артем’єва зараз живе і хто її коханий, дивіться на відео нижче.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею