(Відео) Юліанна Караулова енергійними танцями в спортзалі захопила шанувальників

Author name 13 Серпня 2021 в 16:08

Поділитися статтею

Юліанна Караулова
Юліанна Караулова

А що дає нам коли ми танцюємо або дивимося як танцюють інші? Якщо звичайно танці відмінні?

Хочете підняти собі настрій? Тоді вам потрібно обов’язково подивитися як танцює в спортзалі Юліанна Караулова!

А що дає нам коли ми танцюємо або дивимося як танцюють інші? Якщо звичайно танці відмінні? Дізнайтеся про це нижче і подивіться також в кінці статті відео танців Юлианна Караулова.

Танці покращують ваше фізичне і психічне здоров’я

Танці мають широку привабливість для багатьох, в тому числі та людей похилого віку через їх позитивних спогадів і досвіду в більш молодому віці. Танці зміцнюють фізичне і психічне здоров’я, допомагаючи запобігти падіння, поліпшити поставу і гнучкість, підняти настрій і зменшити занепокоєння. Це також захоплююче заняття, яке загострює розум, збільшує аеробну потужність і силу, зміцнює соціальні зв’язки та може зменшити біль і скутість.

Танці мають широку привабливість для багатьох літніх людей, тому що деякі з них найяскравіших спогадів і позитивний життєвий досвід пов’язані з танцями на різних етапах життя, від випускних вечорів в старшій школі до їх власних весіль і весіллів їхніх дітей.

Одягнувши туфлі для танців для вальсу, танго або фокстроту, ви зможете зануритися в веселі почуття і спогади, а також відчути безліч переваг для здоров’я від танців.

Юліанна Караулова

Підніміть настрій

Танцювально-рухова терапія і танці покращують настрій і можуть зменшити симптоми депресії та занепокоєння.

Зменште біль і скутість

Люди, які страждають дискомфортом в колінах і стегнах від артриту, змогли знизити споживання знеболюючих на 39% і легше пересуватися після участі в 12-тижневої танцювальної програми з низьким рівнем впливу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею