Ірина Білик після розлучення з п’ятим чоловіком зізналася, що комплексує через свою зовнішність

Author name 18 August 2021 в 16:08

Поделитесь этой статьей

Ірина Білик
Ірина Білик

Ірина Білик, яка неодноразово робила пластичні операції, зізналася, що ніколи не вважала себе красивою.

Не так давно Ірина Білик повідомила про розлучення зі своїм п’ятим чоловіком – російським продюсером і художником азербайджанського походження Асланом Ахмадовим. Подружжя прожило разом 8 років. У них є спільний син Табріз, який народився за допомогою сурогатного материнства.

Ірина Білик з колишнім чоловіком і сином
Ірина Білик з колишнім чоловіком і сином

Причиною розлучення стало те, що Аслан, який довгий час працював в Москві, не приїжджав до дружини і сина в Україну цілий рік.

Після розлучення зі своїм п’ятим чоловіком Білик вперше зізналася, що ніколи не вважала себе красивою. Артистка опублікувала в своєму Інстаграм-блозі обкладинку глянцевого журналу, яку вона прикрасила. У підписі до фото співачка зробила зізнання.

“Мені дуже часто говорять що я красива, а я ніколи так не вважала … Що це? Комплекси з дитинства або наслідки невдалих відносин з колишніми? А як думаєте ви? “, – написала Білик.

https://www.instagram.com/p/CSpC1dhjolU/

Користувачі Мережі відреагували на слова артистки і в коментарях відзначили, що вважають її дуже привабливою.

“Ви дуже красива! І зовні і внутрішньо! “,” Ірочка, це як парфуми, коли вони твої-тоді ти їх не чуєш, а всі інші захоплюються. Так і тут, ти дуже красива і всі інші це бачать “,” Ви завжди були красунею “,” Ви дуже красива жінка “,” Ірина, Ви красуня з красивою, світлою і доброю душею “, – підтримали співачку коментатори.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей