“Дано з народження”: дочка Олі Полякової Маша заговорила про свою природну красу

Author name 23 August 2021 в 17:08

Поделитесь этой статьей

Маша Полякова
Маша Полякова

Марія Полякова – старша дочка буде української співачки Олі Полякової. У такому юному віці дівчина вже знає, чого хоче від життя.

Вона вирішила піти по стопах своєї мами, і почати розвиватися як виконавиця. Дорога в великий шоу-бізнес поки не протоптана, однак юне дарування намагається туди потрапити, іноді користуючись підтримкою мами. Звичайно, Оля Полякова рекламує свою дочку і її групу “ШВИ ” у себе в Інстаграм, проте шанувальники не бачать в цьому нічого поганого. У своєму вокалі та стилі співу Маша намагається відрізнятися від матері, щоб шанувальники не плутали. Хоча їх складно не плутати – вже дуже дівчинки схожі один на одного. Молода і красива мама, і така ж дочка.

Маша Полякова веде також свій Інстаграм-аккаунт

В одній з недавніх публікацій дочка української співачки розповіла – вона не ідеальна, і вона це визнає.

“Знаєте, все життя я випрямляла свої кучерики, ховала горбочок на носі … і що я можу сказати – любите себе і приймайте, адже то що вам дано з народження і робить вас самими собою! Так що нікого не слухайте !!! Ідеалів краси не існує “, – написала Маша Полякова.

У коментарях з’являлися різні думки на цей рахунок:

  • Моя Розумашка, – написала її мама Оля Полякова зі своєю офіційної сторінки
  • Я ось теж соромлюся якось свого обличчя, але прочитавши опис під цим постом, у мене піднялася самооцінка 🙂 Я зрозуміла що, то чого я соромлюся, це моя родзинка, яка виділяє мене серед інших людей, – написала користувач з ніком _x_lizz_x_
  • Ти справжня красуня, – пише користувач з ніком __prstd__

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей