Максим Галкін показав Пугачову в рокерском вбранні і публічно обсипав її компліментами: “Аллочка – красуня “

Author name 13 September 2021 в 18:09

Поділитися статтею

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

Максим Галкін показала, як його дружина і діти вбралися на свято.

Максим Галкін і Алла Пугачова вже багато років залишаються найбільш обговорюваною парою вітчизняного шоу-бізнесу. Коли велика артистка і гуморист почали жити разом, Галкіну було всього 25 років, а Пугачовій – 52. При цьому, для Алли Борисівни це вже п’ятий шлюб, а її дочка Христина старше молодого обранця. В їх союз багато хто не вірив. Однак пара в 2011 році офіційно оформила шлюб, в 2013 році за допомогою сурогатного материнства у них народилися діти, а в 2017 Максим Галкін і Пугачова повінчалися.

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

За життям зоряної сім’ї шанувальники спостерігають в соціальних мережах. На Інстаграм-блог Галкіна підписані понад 9 мільйонів чоловік.

Так, нещодавно гуморист опублікував свіже відео, де показав, як його дружина і діти збираються на свято до друзів.

Алла Пугачова вибрала для цього виходу в світ дуже сміливий образ, одягнувши в усе темне. Примадонна наділу шкіряну куртку, чорну пишну спідницю з білим под’юбніком і чорну блузу, зробивши акцент на талії за допомогою широкого ременя. Артистка зробила високу зачіску, а частина локонів спадали на її обличчя.

“Аллочка-красуня”, – говорить Галкін в відео.

“Красуня, красуня, красуня кабаре”, – тут же наспівала Алла Пугачова.

Користувачі Мережі тут же прокоментували відео.

“Аллочка просто красуня!”, “Яка гарна сім’я. Доброго здоров’я і всіх благ вам бажаю “,” Максим, у вас найчудовіша сім’я! “,” Аллочка красуня, щастя вам “,” Які всі красиві, а Алла дійсно виглядає прекрасно “, – пишуть коментатори.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею