Аліна Гросу та Роман Полянський відгуляли весілля: артистка показала фото з торжества

Author name 19 September 2021 в 11:09

Поделитесь этой статьей

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу та Роман Полянський

Аліна Гросу в своєму Інстаграм-блозі поділилася знімками з весілля.

Відома співачка і актриса Аліна Гросу і її коханий Роман Полянський погуляли на весіллі у друзів. Аліна була подружкою нареченої, а Роман – свідком. Знімками з торжества Аліна поділилася в своєму Інстаграм-блозі.

Аліна Гросу та Роман Полянський погуляли на весіллі у друзів

На весілля друзів Аліна одягла сукню власного дизайну. Тканину для наряду надала наречена для всіх свідків однакову. А ось дизайном і пошиттям сукні займалася Аліна. Так, вона підготувала найоригінальніше серед подружок нареченої плаття – з пір’ям і прозорою вставкою на талії.

Аліна Гросу в сукні власного дизайну
Аліна Гросу в сукні власного дизайну
Аліна Гросу та Роман Полянський погуляли на весіллі у друзів

Користувачі Мережі оцінили образ Аліни на весіллі і написали багато похвальних коментарів.

“У Вас дуже красиве і незвичайне плаття, гарного свята “, “Дуже красивий образ у Вас “, “Ви дуже красива пара “, “Аліна, я помітила що з Ромою ти розцвіла, стала ще красивіше, жіночні, видно що це твій чоловік “, ” Боюся уявити який ти будеш на своєму весіллі “, – пишуть коментатори.

До слова, сама Аліна Гросу зізнається, що заміж поки не збирається, хоч і має кохану людину. Дівчина вже має за спиною досвід невдалого заміжжя і тепер поспішати з цим не збирається.

До слова, новий коханий Аліни Гросу Роман Полянський теж раніше був одружений. У нього є дочка від першого шлюбу – 10-річна Марфа. Заради української красуні чоловік переїхав з Росії в Україну.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей