(Фото) Лілія Ребрик в новій сукні зачарувала шанувальників: їй все йде!

Author name 19 September 2021 в 17:09

Поділитися статтею

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик

На фото ведуча прекрасно виглядає і найголовніше всім шанувальникам Лілії Ребрик сподобалося її плаття, яке підкреслює і так ідеальну її фігуру.

Лілія Ребрик в передачі, в якій вона бере участь, ставить собі питання: “У кого логіка краще, у чоловіків або жінок?”
Відповідь на це питання непросте. І багато людей думають по-різному.
На своїй сторінку в інстаграм Лілія Ребрик, ставлячи це питання, розмістила фотографію. Вона на ній має чудовий вигляд і найголовніше, всім шанувальникам Лілії Ребрик сподобалося її плаття, яке підкреслює і так ідеальну її фігуру. Жінки в соцмережах запитують де можна купити таку сукню!

А як же з питанням по жіночій і чоловічій логіці?

Спробуємо розібратися нижче.

Якщо ви ще не чули, чоловіки та жінки думають по-різному.
На фізіологічному рівні чоловічий і жіночий мозок обробляють інформацію по-різному в залежності від сили зв’язку.
Жінки зазвичай задають сенсорні та емоційні питання, тоді як чоловіки ставлять питання, пов’язані з завданнями та деталями, щоб розв’язувати проблему.

Чоловічий і жіночий мозок по-різному обробляють інформацію на фізіологічному.
У чоловіків зазвичай мозок більше, ніж у жінок ..

Зв’язок мозку

Завдяки більш сильним зв’язкам між передньою і задньою частиною мозку чоловіки краще створюють сприйняття і координують дії. Вони також використовують приблизно в 7 разів більше сірої речовини, ніж жінки. Сіра речовина відповідає за обробку інформації та дій.
Навпаки, жіночий мозок має набагато сильнішу межполушарную зв’язок між лівою півкулею (логічне мислення) і правою півкулею (інтуїтивне мислення), що полегшує їм прив’язку логіки до емоцій.

Чому це важливо

Оскільки чоловіки та жінки використовують різні області свого мозку для різних функцій, вони, природно, краще справляються з різними завданнями. Через меншого кровотоку між двома півкулями чоловічого мозку і використання більшої кількості сірої речовини, чоловіки так часто отримують “тунельний зір”, коли стикаються з будь-яким проєктом.

Чоловіки також можуть засвоювати та логічно обробляти інформацію швидше, ніж жінки. При такій активності сірої речовини чоловіки можуть залишатися виключно зосередженими на поточному завданні, поки вона не буде завершена.

У жінок, з іншого боку, є нейронний зв’язок, щоб робити швидкі переходи, звертаючи увагу на сенсорні сигнали, емоції та логіку. Завдяки міжпівкульним зв’язкам вони краще справляються з кількома завданнями та розвивають соціальні навички. Вони використовують інтуїцію та емоції, щоб оцінити ситуацію і діяти логічно.

“Ти хоч слухаєш?”

Цей класичне питання можна пояснити структурними відмінностями. У чоловіків зазвичай є один вербальний центр в лівій півкулі, а у жінок – в лівому і правому півкулях. Це означає кілька речей:

Жінки використовують більше слів, щоб виразити себе
Чоловіки чують те, що вони говорять (ця логічна сторона роботи!)
У чоловіків менше зв’язку між своїми словами та спогадами / почуттями.
Жінки краще вміють і більше зацікавлені в тому, щоб зв’язати сказане з тим, що відчувається (тут спрацьовує інтуїція!)
Жінки схильні запам’ятовувати всі деталі
Розуміння того, як кожен підлогу обробляє інформацію і встановлює зв’язки, може мати вирішальне значення для успішного спілкування.

Збираємо всі разом

Ні чоловіки, ні жінки не перевершують один одного. Швидше, для ефективної роботи вам потрібні обидва. Мізки чоловіки та жінки насправді доповнюють один одного і краще за все працюють разом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею