Втиснула п’ятий розмір в тісне шкіряне боді: шикарні форми Надії Мейхер вразили мережу

Author name 24 Вересня 2021 в 15:09

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Співачка Надія Мейхер опублікувала гарячий знімок в соціальній мережі Instagram.

Для яскравою фотосесії телезірка і екс-учасниця колективу “Віа Гра ” вибрала поле. Вийшло дуже ефектно і яскраво, а також з легкою нотою осені. В описі до такої яскравої і привабливою фотографії зірка почала міркувати про важливі теми.

“Чи часто ми замислюємося про те, наскільки нам важливо чужу думку, похвала або осуд … Думаю часто! Чи хочемо ми подобається іншим ?! – наскільки ми готові змінитися аби подобається тим, іншим, кого знаємо, чи ніколи в житті не бачили. Де ця грань? Це залежить виключно від Нас самих; характер- досвід- цінності- пріятіе- любов “,

– написала Надія Мейхер.

Жінка продовжила міркувати про те, що вона неймовірно вдячна шанувальникам і близьким за її позитивне прийняття. Однак чиїсь образи або негативні коментарі її зовсім не чіпляють.

“Мені приємно, коли мене люблять, я вдячна за фит бек своїх діянь, але ці підтвердження зворотного зв’язку для мене важливі не як якась похвали, а то, що ці діяння принесли користь іншої сторони в малому або великому. Ось що мені важливо !

І тим більше не чіпає чиясь образа на світ … Життя потопаючого, особисте його справу. Я кохання! Я вільна! Я – Життя! Я – Натхнення! Бери стільки, скільки захочеш і зможеш … “,

– резюмувала екс-улюблениця продюсера Костянтина Меладзе.

Відзначимо, що в останній рік співачка Надія Мейхер намагається активно повернутися на велику сцену. Вона не відмовляється від участі в телевізійних проектах, їздить з гастролями, знімається у фільмах і серіалах українського виробництва.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею