Молодий, худий і без бороди: як виглядав Потап до популярності і знайомства з Настею Каменських?

Author name 29 September 2021 в 15:09

Поделитесь этой статьей

Каменських пішла на побачення з Потапом

Потап – один з найвідоміших реп-виконавців України, який блищить на сцені понад 20 років. Далеко не всі шанувальники артиста пам’ятають, яким він був на початку кар’єри.

Олексій Потапенко ще з юнацьких років писав пісні і хотів стати артистом. Однак слава до нього прийшла лише в 2006 році, коли він створив дует “Потап і Настя”.

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

Першу музичну групу Потап створив у віці 16 років. Це був 1997 год. Однак група не стала популярною. З 2002 по 2006 рік виконавець брав участь у групі “Вхід у змінному взутті (ВУЗВ)”. Група складалася з 5 артистів, які виступали в жанрі Реп, Хіп-хоп, R ‘n ‘ B.

29 вересня Потап у своєму Інстагра-блозі опублікував архівний кадр, як раз з часів участі в групі “Вхід у змінному взутті (ВУЗВ)”.

На фото молодої Потап позував у вільних зелених штанях і синій сорочці. Тоді він був ще без бороди і набагато стрункішою, ніж зараз.

View this post on Instagram

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap)

“Вхід У Змінному Взутті Стеганов, Веркулич і Я, колишній фан цієї групи, але тут вже учасник, це 2000 якийсь”, – підписав фото Потап.

Користувачі Мережі тут же відреагували на знімок в коментарях.

“Про пам’ятаю цю групу. Одна з кращих, на той час. “,” Весело було, друзі, а ви пам’ятаєте ті часи? “,” А час іде “,” Красавчики “, ” Класна була група “, – пишуть коментатори.

Більше про творчого та особистого життя Потапа і його дружини Насті Каменських дивіться на Ютуб-каналі “Одна хвилина “:

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей