55-річна Моніка Беллуччі поділилася пікантними фото

Author name 24 April 2020 в 20:04

Поділитися статтею

Моніка Беллучі
Моніка Беллучі

Розкішна Моніка Беллуччі, не дивлячись на свій вік, продовжує радувати шанувальників пікантними фотографіями.

Моніка Беллуччі — визнаний секс-символ за версією багатьох авторитетних журналів і видавництв. Актриса не часто балує своїх підписників у соціальних мережах новими фото. Але ось у квітні вона порадувала новинами — Беллучі прикрасила обкладинку французького глянцевого журналу Madame Figaro.

Для фотосесії Моніка приміряла кілька відвертих нарядів. Вона виблискувала в напівпрозорому боді і сріблястому піджаку, спокусливому чорно-білому костюмі, який облягає тіло Моніки по всьому тілі, а також класичному костюмі. Всі образи доповнені яскравим макіяжем і легкою натуральною укладкою. Варто відзначити, що актрисі вже 55 років, але її розкішній фігурі можуть позаздрити і 20-річні дівчата.

Обложка Madame Figaro с Беллучи
Обкладинка Madame Figaro з Беллучи

“Бажаю всім вам бути в безпеці і сподіватися на здорові дні для всього світу як можна швидше!”, — написала у своєму мікроблозі зірка, опублікувавши обкладинку. “Моніка Белуччі — італійське божество”, — додали на сторінці глянцю в мережі, супроводивши короткий ролик декількома цитатами з інтерв’ю. Мережа буквально вибухнула компліментами і захопленнями, які можна звести до головного визначенню спекотної актриси — “найкрасивіша жінка у світі”.

Моника Беллучи
Моніка Беллуччі

Також актриса поділилася новинами своєї сім’ї. На період карантину вона зі своїми дочками — 9-річної Леоні і 15-річної Дівою — вирушили на південь Франції.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею