(Фото) Не змогли бути разом: як після розлучення з Баланом виглядає Тіна Кароль

Author name 2 November 2021 в 15:11

Поделитесь этой статьей

Внучка Людмили Балан схожа на співака
Внучка Людмили Балан схожа на співака

А ви як думаєте? Чутки просто підігріваються чи є передумови для нових стосунків Тіни Кароль із Даном Баланом?

Багатьох в Україні і не тільки цікавлять якісь стосунки зараз у Тіни Кароль з Даном Баланом. Усім запам’яталася ця гарна, яскрава та талановита пара.

Дан Балан є дуже популярним в Україні. Він частий гість різних шоу та телепередач. Засоби масової інформації та просто шанувальники Дана Балана та Тіни Кароль чекали, що чутки про їхній роман підтвердяться. До того ж, всі бачили як мама Дана Балана Людмила Балан симпатизує Тіні Кароль. А по всьому Дан Балан дослухається думки своєї мами. Сам співак любить радувати Людмилу Балан подарунками. Так на архівних фото можна побачити, як син дарує мамі червоні троянди.

Вир чуток про те, що у Тіни Кароль з Даном Баланом роман, закрутив так цю зоряну пару, що ніхто з шанувальників і простих глядачів не сумнівався, що справа йде до весілля. Так, і зараз ці чутки періодично піднімаються на поверхню новин шоу-бізнесу.

Фанати Тіни Кароль та Дана Балана постійно сподіваються, що їхні стосунки стануть близькими.
Бувають випадки, що шанувальниками Дана Балана та Тіни Кароль у соціальних мережах створюються окремі сторінки, присвячені ймовірним стосункам цієї пари.

Однак якщо подивитися окремо на фотографії Тіни Кароль та Дана Балана, коли вони не разом, то можна зробити висновок, що обидва виглядають чудово.

Непомітно, щоб хтось із них засмучувався від того, що вони не разом.

А ви як думаєте? Чутки просто підігріваються чи є передумови для нових стосунків Тіни Кароль із Даном Баланом?

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей