Як виглядає свекруха Насті Каменських: струнка блондинка з довгим волоссям

Author name 9 Листопада 2021 в 14:11

Поділитися статтею

Настя Каменських та Потап
Настя Каменських та Потап

Завдяки Насті Каменських фото її свекрухи з’явилося у соціальних мережах. Так Настя розмістила фото свекрухи, де та засмагає на сонечку.

Представники шоу-бізнесу завжди перебувають під уважністю засобів масової інформації та їх шанувальників. І це не лише на сцені, але за ними спостерігають та їх знімають на фото та відео у побуті.

Не всі представники шоу-бізнесу активно ведуть свої соцмережі. Одні просто не хочуть, щоб ЗМІ та шанувальники знали про їхнє життя в побуті, про їхніх родичів та дітей.

Проте Настя Каменських та Потам до таких не належать. Пара активно використовує соціальні мережі для інформації шанувальників і просто людей про себе, своє творче життя та в побуті.
У них багато фото та відео в інстаграм. Буквально щодня вони розміщують на своїх сторінках в інстаграм цікаві фото та відео.

Настя Каменських часто показує свою маму в соцмережах, особливо після того, як пішов з життя її батько.
Але фото чи будь-яка інформація про маму Олексія Потапенка у соціальні мережі мало трапляється.

Завдяки Насті Каменських фото її свекрухи з’явилося у соціальних мережах. Так Настя розмістила фото свекрухи, де та засмагає на сонечку.

Свекруха Насті Каменських

Олексій Потапенко народився у Києві у родині військового та спортсменки. Батька звати Андрій Олексійович, а маму Потапа – Людмила Анатоліївна. Батьки прищепили синові такі якості, як дисципліна і тому у нього сформувався твердий характер і цілеспрямованість.

Людмила Потапенко є колишньою чемпіонкою світу з підводного плавання. Також вона тривалий час працювала професійним тренером в елітному клубі Києва.
Нині Людмилі Потапенко 63 роки та вона має чудовий вигляд.

Настя Каменських та свекруха

Мама Потапа блондинка і на вигляд їй не даси тих років, які вона має.
Як сама зізналася Людмила Анатоліївна, що вона має чудовий вигляд завдяки регулярному заняттю спортом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею