(Фото) Не вусатий нянь при справі: Юрій Горбунов годує малюка

Author name 16 November 2021 в 12:11

Поделитесь этой статьей

Юрій Горбунов та Катя Осадча
Юрій Горбунов та Катя Осадча

Нещодавно Юрій Горбунов розмістив на своїй сторінці в інстаграмі фотографію, де він годує маленького Данила, коли мама пішла на роботу.

Раніше Юрій Горбунов зробив зізнання, що вони з дружиною Катею Осадчою не послухалися сина, який хотів назвати свого молодшого братика інакше. Коли цього літа у подружжя Юрія Горбунова та Каті Осадчої народився син, вони вирішили його назвати Данилом.

Є цікаві факти про те, як подружжя називало свого другого сина. Шанувальників цікавило хто ж вибрав таке ім’я для їхнього сина? За визнанням Юрія Горбунова – ім’я обрала Катя Осадча.

Хоча син Іван хотів, щоб меншого братика назвали інакше. Іван спершу запропонував назвати братика Андрій та наполягав на цьому. Подружжя сперечалося між собою. Як назвати сина у Юрія Горбунова конкретної пропозиції не було.

А дружина дуже хотіла назвати сина Даниїла. Як потім сказав Юрій Горбунов – хто народжував, той має право і називати. Вона мала перше слово. Коли минуло кілька днів після того, як подружжя назвало малюка Данило, тільки тоді Іван заспокоївся і погодився з цим ім’ям.

Як потім розповів Юрій Горбунов, подружжя вирішило похрестити малюка до зими. Хто буде хрещеним – вони не розкривають секрет.
Подружжя дуже трепетно ставляться до свого малюка.
Коли Катя Осадча йде на роботу, то Юрій Горбунов ставати нянею. Або як він каже не вусатий нянь

Нещодавно Юрій Горбунов розмістив на своїй сторінці в інстаграмі фотографію, де він годує маленького Данила, коли мама пішла на роботу. Шанувальники оцінили не вусатого няньку і написали свої захоплені пости. Щоправда, деякі порадили Юрію Горбунову годувати малюка на боці.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей