Популярний хореограф Влад Яма здивував шанувальників кумедним знімком

Author name 20 November 2021 в 10:11

Поделитесь этой статьей

Влад Яма
Влад Яма

Новий пост в Instagram підняв багатьом настрій та навколишні веселі декорації в приміщенні, де розташовані гойдалки: кумедні жовті банани на стінах!

Широку популярність танцюристу – бальнику Владу Ямі принесло участь у телевізійному українському шоу “Танці із зірками”, в якому його партнеркою стала співачка Наталія Могилевська. Пара тоді посіла друге місце.

Після закінчення проєкту Влад Яма стає незмінним суддею цього телешоу, ким він і є досі.

Також шанувальники цього року насолоджуються жартами та дотепними зауваженнями хореографа як ведучий на телеканалі “1+1” у денній передачі “Твій день”. Виходить нове шоу із понеділка по четвер.

Танцюрист і хореограф Влад Яма, який користується великою популярністю, без жодного сумніву, має іскрометне почуття гумору. Це чудово підтверджують недавні знімки, опубліковані у соціальній мережі. Вони відобразили смішну поведінку дорослого чоловіка, який із задоволенням гойдається на гойдалках. Неозброєним оком видно, що радості приносить відомому хореографу несподівану розвагу.

Влад Яма впевнений, що чоловіки протягом усього життя в душі залишаються дітьми, тому прокоментував опубліковані веселі знімки питанням, скільки років можна залишатися дитиною.

Веселий знімок припав до душі передплатникам беззмінного та суворого судді популярного українського телешоу “Танці із зірками”.
Фоловерам сподобалося таке ставлення до життя, одразу ж з’явилися життєрадісні коментарі:
Вродливий;
душа завжди молода;
красень;
я теж обожнюю гойдалку.

Новий пост в Instagram підняв багатьом настрій та навколишні веселі декорації в приміщенні, де розташовані гойдалки: кумедні жовті банани на стінах!
Радісний та смішний образ підкреслює та одяг, який вибрав танцюрист. Влад Яма одягнений в однотонні шорти та яскраву, життєрадісну футболку.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей