(Фото) Чарівна Лілія Ребрик вразила шанувальників знімком гарного торта

Author name 21 Листопада 2021 в 13:11

Поділитися статтею

Лілія Ребрик із сім'єю
Лілія Ребрик із сім’єю

На фото чудово видно, що торт вдався на славу, виглядає дуже красиво та смачно. До речі, рецепт ведуча не приховує, поділилася, як його приготувати, у сторіз.

Лілія Ребрик талановита у багатьох областях. З раннього віку займалася художньою гімнастикою, досягла ступеня майстра спорту. Має музичні навички, грає на фортепіано. Найбільше до душі Лілії мистецтво сцени. Тому вона закінчила у Києві театральний інститут імені Карпенка-Карого, знялася у багатьох серіалах.

Головним своїм здобутком актриса вважає свою дружну сім’ю. Проводити разом час подобається всім: і чоловікові, і дітям.
У соціальній мережі відома телеведуча регулярно ділиться фотографіями приємних моментів. Останній пост в Instagram захопив шанувальників.

На фото представлений торт, який сміливо можна назвати витвором мистецтва. Виглядає настільки апетитно, що хочеться спробувати!
Поряд зі своїм кулінарним творінням зібралася усміхнена та щаслива родина: Лілія Ребрик, її чоловік Андрій Дикий та дві чарівні доньки – Діана та Поліна.

Свою другу половинку Лілія знайшла під час участі у проєкті “Танці із зірками”, у якому її партнером у телешоу був Андрій.

У всіх членів сім’ї чудовий настрій: вечір вдався! Лілія зізналася, що чаювати вони збираються пізно ввечері, і не страшно, що після смачного тортика вже треба лягати спати. Головне, що працювали над кулінарним шедевром разом, провели чудовий час, поспілкувалися з дочками.

На фото чудово видно, що торт вдався на славу, виглядає дуже красиво та смачно. До речі, рецепт ведуча не приховує, поділилася, як його приготувати, у сторіз.
У своїх читачів Лілія поцікавилася, які фільми та серіали останнім часом їх вразили. Шанувальники не залишилися байдужими та надіслали назви тих кінокартин та телесеріалів, які їх зачепили.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею