(Фото) Юрій Горбунов поділився зворушливим фото з молодшим сином

Author name 28 Листопада 2021 в 11:11

Поділитися статтею

Юрій Горбунов
Юрій Горбунов

На знімку зірковий тато ніжно цілує маленьку ніжку молодшого сина Данила. Підписав знімок телеведучий теж мило: “Тато скучив!! Без слів!!”.

Відомий телеведучий Юрій Горбунов нещодавно повернувся в Україну з Франції, куди він їздив з робочих питань. Його дружина, Катерина Осадча, також залишила країну, вона перебуває у Дубаї. В Об’єднаних Арабських Еміратах Катя перебуває у відрядженні. Це друге відвідування чудової, теплої країни. Ведуча “Світського життя” зізналася, що вона кинула монетку в море для того, щоб повернутися сюди зі своїми улюбленими чоловіками: чоловіком та синами.

Пара Юрій Горбунов та Катерина Осадча одружилася порівняно недавно, у 2017 році, у них є двоє синів. Старшому Івану виповнилося 4 роки, молодший Данило народився у серпні 2021 року.

Куди насамперед після нетривалої відсутності поспішив зірковий тато Юрій Горбунов? Звичайно ж, до своїх дітей, за якими завжди нудьгує, якщо доводиться їхати по роботі навіть ненадовго.
Опубліковане сентиментальне фото на сторінці телеведучого в соціальній мережі викликало шквал розчулення від шанувальників.

На знімку зірковий тато ніжно цілує маленьку ніжку молодшого сина Данила. Підписав знімок телеведучий теж мило: “Тато скучив!! Без слів!!”. Очі телеведучого світяться від щастя та розчулення, коли він обіймає свого малюка.

Від шанувальників одразу ж посипалися тисячі лайків та захоплених коментарів. Багато людей відзначають, що це наймиліше фото, що вони бачили останнім часом. Фоловери констатують, що це і є справжнє щастя, коли можна проводити час із коханими людьми. Особливо, якщо це милий тримісячний малюк!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею