(Фото) Як Оксана Марченко з онуком вбрала ялинку на Новий рік

Author name 6 Грудня 2021 в 14:12

Поділитися статтею

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Оксана Марченко нещодавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм, як вона з онуком готуються до Нового року. Адже не лише Новий рік – це як чаклунство, а й підготовка до Нового року – теж приємна подія.

Як звичайні жителі нашої країни готуються до новорічних свят? Найголовніше це щоб була ялинка, її вбрання і звичайно, щоб були подарунки та не стало багато смачних продуктів. Обов’язково олів’є та шампанське. Хоча все залежить від фінансового стану кожної сім’ї.

Але, напевно, салат олів’є буде на кожному столі!

А як представники шоу-бізнесу готуються відсвяткувати Новий рік? Усі по-різному. Одні бронюють квитки за кордон до Європи та хочуть зустріти свято у Парижі, інші на Новий рік планують купуватись на курорті в Єгипті чи Туреччині.

Треті вирішили зустріти новий рік у родинному колі та побажати всім у новому році здоров’я, відмінного настрою і щоб усе збулося, що вони задумали.

Оксана Марченко нещодавно розмістила на своїй сторінці в інстаграм, як вона з онуком готуються до Нового року. Адже не лише Новий рік – це як чаклунство, а й підготовка до Нового року – теж приємна подія. Оксана Марченко згадала, як її батьки готувалися до Нового року і хотіли влаштувати його так, щоб дітям запам’яталося.

Вона згадує як танцювала щовечора біля новорічної ялинки та чекала подарунки від батьків. Було тоді читання віршів та очікування подарунків. Потім вона ялинку почала вбирати вже для своїх дітей. Час пролетів швидко і зараз Оксана Марченко вже вбирає новорічну ялинку разом з онуком.

Вони з Вітюшею вперше зустрічатимуть Новий рік. Ошатна ялинка на фото порадувала шанувальників Оксани Марченко.

https://www.instagram.com/p/CXGGnbGo7L4/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею