(Відео) Катя Осадча на крутій машині показала клас водіння: Шумахер – відпочиває!

Author name 8 Грудня 2021 в 18:12

Поділитися статтею

Катя Осадча
Катя Осадча

Як відповідати моді та світовим трендам. Застосовувати сучасні сленги: аутфіт, цибулю, імідж, а також сторіс – цього вже не достатньо, щоб вас сприймали на належному рівні та вважали за свою.

Все у цьому світі швидко змінюється. Так, і життя стрімко мчить як трійка коней з каретою на бал. Хто не встигає на свято життя, той залишається за його бортом.

Як не пропустити цікаві моменти в житті та як відповідати моді та світовим трендам. Застосовувати сучасні сленги: аутфіт, цибулю, імідж, а також сторіс – цього вже не достатньо, щоб вас сприймали на належному рівні та вважали за свою.

Звичайно вбрання та макіяж грає роль коли ви постаєте перед своїми шанувальниками та глядачами, але це не головне. Головне харизма у людині, його вміння захопити та запалити глядачів й у такому стані тримати тривалий час. Потім у глядача та шанувальника завжди буде бажання побачити свого кумира знову і знову. І незалежно від того, що він одягнений (хоча – це важливо).

Одним з атрибутів, щоб вас оцінили, є ваше авто. Залежно від його вартості та класу, а також моделі, ви отримуєте “бонус” в очах навколишніх.

Нещодавно Катя Осадча розмістила на своїй сторінці в інстаграм цікаве та барвисте відео. Вона на машині слухає музику та із задоволенням кудись їде.

Катя Осадча

Як сама зізналася Катя Осадча: час швидко змінюється. У той час коли вона отримувала права водія, а це було в 19 років, жіноча стать викликала здивування, подив і іноді навіть злість у сильної половини людства.
Сьогодні вже час не той.

Відео, яке Катя Осадча розмістила у соцмережах показує як можна проводити час, слухаючи гарну тиху музику та насолоджуватися кермом. Міхаель Шумахер, напевно, так би не зміг їздити!
А як вам авто Каті Осадчої?

(Для перегляду відео – натисніть на білий трикутник в центрі та перейдіть в інстаграм)

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею