Вже тримає голівку: Катя Осадча показала сина, що підріс.

Author name 16 Грудня 2021 в 12:12

Поділитися статтею

Катерина Осадча рідко показує своїх дітей в Інстаграм, однак вона намагається робити душевні публікації та розповідати про свої емоції.

Наприклад, коли вона народила сина Івана 4 роки тому, аж до чотириліття зірка не показувала обличчя дитини. Проте які саме спонукання були причиною цього рішення — невідомо. Можливо це були релігійні рішення. Можливо, просто не хотіли отримувати від суспільства коментарі щодо зовнішності їхнього сина.

З молодшим сином Данилом приблизно така сама ситуація — щасливі батьки часто показують у мережі його фото, проте обличчя мама та тато вирішили не показувати.

Так, напередодні зірка програми “Світське життя” показала сина Данила, якого тримає на руках. До камери малюка повернуто спиною. Вже можна бачити, що дитина зміцніла, сама тримає спинку і голову, хоча, в порівнянні зі старшим сином Ванею, вона просто крихітна.

“Щодня Данило вивчає світ і демонструє нам нові навички і так швидко росте, що хочеться провести разом якнайбільше часу”, – написала дружина Юрія Горбунова Катерина Осадча у своєму Інстаграм-профілі.

View this post on Instagram

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha)

Нехай росте міцним та здоровим на радість батькам!!!, – пишуть у коментарях до публікації Катерини Осадчої.

У своєму пості зірка розповіла про деякі засоби догляду, які допомагають їй у часі, проведеному з дитиною.

Зазначимо, декретна відпустка для Катерини Осадчої закінчилася так і не розпочавшись. Вона вже давно знімається та їздить у відрядження, доки молодший син залишається з батьком чи іншими родичами.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею