(Фото) Який був маленький Андрій Данилко – Вєрка Сердючка: архівне фото з рибою на колесах 1974 рік, Полтава

Author name 17 December 2021 в 11:12

Поделитесь этой статьей

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Шанувальники правильно відзначили, що цей маленький Андрій Данилко не знає, що згодом стане Вєркою Сердючкою і яка слава на нього чекає попереду.

Кожна сім’я зберігає фотографії, коли їхні діти або вони самі були маленькими. Те саме роблять і представники шоубізнесу зараз. Однак коли вони ще не знали та навіть не мріяли, що стануть зірками, то з того часу фото можливо і не зберігали. Зараз зірки з ностальгією згадують які вони були та розміщують фото на своїх сторінках у соціальних мережах.

В одних є що показати та згадати, інші соромляться показувати публіці та шанувальникам коли вони лежали на ліжку маленькі голяка.

Нещодавно Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) розмістив на своїй сторінці раритетне фото. На ньому він маленький 1974 року сидить і тримає в руках величезну іграшку – рибу на колесах. Напевно малюкові фотограф сказав, (як раніше казали, щоб привернути увагу маленьких дітей і вони не ворушилися), що зараз з об’єктива вилетить пташка. І Андрій Данилко уважно дивиться в об’єктив і чекає на цю пташку.

Маленький Андрій Данилко звичайно разюче відрізняється від сьогоднішнього красеня чоловіка. Але якісь риси спільні можна вловити.
Ця фотографія викликала інтерес у шанувальників Вєрки Сердючки. Вони одразу відписалися в інстаграм і написали, що деякі теж мали таку ж рибу. Вони згадали це з ностальгією.

Інші правильно зазначили, що цей маленький Андрій Данилко не знає, що згодом стане Вєркою Сердючкою і яка слава на нього чекає попереду.

А ви, впізнали в маленькому Андрієві Данилку, красуню Вєрку Сердючку?

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей