(Відео) Камалія показала клас катання на лижах на гірському курорті

Author name 24 Грудня 2021 в 16:12

Поділитися статтею

Камалія
Камалія

Як написала сама Камалія під відео, її тренер вчив, що найголовніше у катанні на лижах не швидкість, а техніка та контроль швидкості, а також повага до інших лижників на трасі.

Як ви відпочиваєте взимку? Особливо, коли вже в Україні випав сніг. Щоправда, не скрізь такий, як би хотілося дітям. Вони люблять кучугури, щоб можна було в них закопатись і потім прийти додому весь у снігу.

Деякі люди вважають за краще відпочивати взимку на теплому курорті, на березі океану на Мальдівських або Багамських островах.
Сонце, теплі хвилі та тихий прибій налаштовують на ліричний лад. До того ж і потім можна показати бронзову засмагу своїм подружкам та похвалитися нею.

Однак є люди, які вважають за краще відпочивати на гірському курорті та кататися на лижах. Там теж можна засмагнути та навіть обпекти обличчя від жаркого зимового сонця. Тому потрібно бути в цьому випадку обережним і берегти очі від сліпучого сонця.

Катання на лижах

Нещодавно Камалія розмістила на своїй сторінці в інстаграм чудове відео, як вона катається на лижах на гірському курорті.

Як написала сама Камалія під відео, її тренер вчив, що найголовніше у катанні на лижах не швидкість, а техніка та контроль швидкості, а також повага до інших лижників на трасі. І це правильно. Необхідно отримувати задоволення від катання на лижах, відчувати як свіже гірське повітря обдуває твоє обличчя, і тоді настрої у людини буде відмінним. До того ж це корисно для здоров’я.

Шанувальники Камалії оцінили її їзду та техніку, а також швидкість і написали, що й самі хочуть спробувати покататися на лижах. Інші написали, що їм подобається кататися на лижах, але бояться і хочуть навчитися.

https://www.instagram.com/p/CX1lQrkBuRj/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею